BLOG & Gossip

Dijital Teknolojiler


E-Bakım

20.06.2014 15:45:47

e-Bakım Canon  ağ cihazlarını yönetmek için gereken zama  nalıcı  işlerin çoğunu otomatikleştirerek daha acilişlerinize  odaklanabilmeniz  için size zaman kazandırır.

 

Artık Canon  cihazlarınızın bakımını yapmak içindaha etkili  bir yöntem var. e-Bakım ağ  cihazlarını yönetmek için gereken zaman alıcı  işlerin çoğunu otomatikleştirir. Daha acilişlerinizeodaklanabilmeniz  için  size zaman kazandırır.

 

İdari işlereharcadığınız zamanı çaba sarf etmeden  azaltın

Sayaçokumalarını her ay kaydetmek ya da daha sonra  enine boyunakarşılaştırılması gereken tahminler kullanmak yerine e-Bakımbu  işlemisizin için otomatikleştirir. En katı güvenlikprotokollerine bile uyan  e-Bakım,  herhangi bir yöneticinindahil olmasına gerek kalmadan ilgili bilgiyi  Internet aracılığıyladoğrudan servis sağlayıcınıza iletir.

 

·        Otomatik sayaç  okumaile idari yükleri azaltın

·        Uzaktan teşhis özelliğiyle zamandan tasarruf edin

·        Cihazın çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için sarf malzemeleri siparişiniotomatikleştirin

·        Cihazyerleştirme  planı için cihaz kullanımprofillerini kullanın

·        Çok işlevli Canon cihazları için tasarlanmıştır

 

Cihazlarınızın  çalışma süresini en üst düzeye çıkarın

e-Bakım  Canon'un Uzaktan Teşhis özelliğinikullanarak ağa  bağlı tüm Canon cihazlarınızı  yakından takip eder. Bir hata oluştuğundayada cihaz önceden belirlenen standartlara uygun şekilde  çalışmadığında, servis  sağlayıcınız  anında otomatik olarak gönderilen bire-posta yoluyla  bilgilendirilir. Böylece  ürün uzmanından gelen bir telefonla yada birteknisyen ziyaretiyle sorununuz için hızlı bir yanıt sağlarvecihazın  çalışma  süresini en üst düzeye çıkarır.

Toner  yönetimini geliştirin

e-Bakım toner  seviyelerinin azaldığını otomatik olarak  tespit eder ve ilgili servis merkezine  sipariş talebini otomatik  olarak gönderir. Böylece tonerin bitmesinden dolayı oluşan aksaklıklardan ve  toner  depolamaktan kurtulursunuz.

Cihaz kullanım  profilleri oluşturma

e-Bakımhercihazın durumunu, iş yükünü ve  kullanım  şekillerini uzaktanincelemenize yardımcı  olur. Büyük birkurumda  cihazların  nasıl ve nereye yerleştirileceğine karar  verirken faydalı bilgiler  sunar.

e-Bakım  yazılımı çok işlevli Canon ürünleri için  tasarlanmıştır ancak Canon dışında belirli  cihazlarla da kullanılır. Daha fazla  bilgi için servis sağlayıcınızla iletişim  kurun.

TOP