Canon Renkli Fotokopi Makinesi imageRUNNER ADVANCE C351iF

Canon imageRUNNER ADVANCE C351iF

Bu A4 renkli imageRUNNER ADVANCE az yer kaplayarak kaliteli renk aktarımı sunar. Kolay entegrasyon, güvenlik ve maliyet kontrolü özellikleri bu ürünü küçük çalışma grupları için ideal bir hale getirir

 • Dakikada 35 sayfaya kadar renkli ve siyah beyaz çıktı
 • Özelleştirilebilir17,8 cm eğilebilen renkli WVGA dokunmatik ekran
 • Standart 2300 yapraklık kapasite
 • Güçlü yakalama, maliyet kontrolü ve entegrasyon
 • Gelişmiş güvenlik seçenekleri
 • Kolayca değiştirilebilen sarf malzemeleri
 • Düşük enerji tüketimi
 • Verimli çıktı ve yakalama

  Yoğun çalışma grupları ve departmanlar için üretilen imageRUNNER ADVANCE (iR-ADV) C351iF, standart 2300 yapraklık kapasitesi ve 35 sayfa/dk çıktı hızı ile sağlam bir renkli A4 cihazıdır. Büyük, renkli dokunmatik ekran, sezgisel menüler ve akıllı kullanıcı kimliği doğrulama işlevi eşsiz bir kişileştirilmiş deneyim ve basit kullanım sağlar. Hızlı renkli tarama ve çeşitli formatlara dönüştürme özellikleri sayesinde belge yakalama artık zahmetsiz. Hareket halindeki çalışanlar, mobil cihazlarıyla¹ kolayca yazdırma veya tarama işlemleri gerçekleştirebilirken; kullanıcılar da profesyonel zımbalı belgeler oluşturabilir. Bu cihaz, birçok güçlü çıktı ve bilgi yönetim yazılımıyla doğrudan entegre olarak akıllı MEAP ve MEAP web uygulama platformu sayesinde belge işlemlerinizi optimize eder.

  Bilgileri güvende tutun, maliyetleri kontrol edin

  Ödüllü² akıllı kullanıcı kimliği doğrulama işlevi raporları takip etme aracılığıyla görünürlük sağlarken kullanıcı erişimi ve haklarının kontrol edilmesini sağlar.

  Cihaz, ağ ve belge güvenliği için en üst düzey güvenlik standartlarıyla uyumluluk sağlayan çeşitli standart ve opsiyonel özellikler mevcuttur. Güvenli baskı ve yapılan işlerin Sabit Disk Sürücü üzerinde güvenli şekilde silinmesi bilgilerinizin korunmasına yardım eder. uniFLOW seçeneği, sırasıyla baskı işi yeniden yönlendirme ve Veri Kaybı Önleme ile daha fazla verimlilik ve güvenlik sunar.

  Verimli entegrasyon ve yönetim

  Ağlar ve kurumsal çözümlerle sorunsuz entegrasyon, diğer aygıtlarla kaynak paylaşımı ve Google Drive gibi Bulut hizmetlerine bağlanma yeteneği, belgeleriniz üzerinde çalışıp esnek bir şekilde belgelerinizi paylaşabilmenizi sağlar.

  Cihaz yönetimi araçları, ayrı veya geniş bir filonun bir parçası olarak cihazınızı yapılandırabilmenizi, yönetebilmenizi ve yükseltebilmenizi; bunların yanı sıra, önleyici ve verimli bakım için izleyebilmenizi, raporlayabilmenizi ve tanılayabilmenizi sağlar. iR-ADV C351iF'nin az bakım gerektiren tasarımı, kolayca değiştirilebilen sarf malzemeleri sayesinde arıza sürelerini kısaltır.

  Çevreye karşı duyarlı

  ENERGY STAR® onaylı bu cihaz, sınıfında lider TEC* puanlaması sunarak uyku modunda sadece 1 W veya daha az tüketim yapar. Bu cihaz, oldukça katı şartlara sahip Blue Angel ödülüne hak kazanmasıyla da güçlü çevre duyarlılığını gösterir. Ayrıca biyoplastikler ve geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilen iR-ADV C351iF en önemli ve en katı çevre yönetmeliklerinin gerektirdiği standartların çok daha ilerisindedir.

  • ¹ iPAD, iPhone, Android ve Windows Phone 8 desteği
  • ² Canon'un Evrensel Oturum Açma Yöneticisi 2013 yılında BLI'nın Olağanüstü Yenilik Başarısı ödülünü kazandı. Kaynak: www.buyerslab.com
  • * Tipik Enerji Tüketimi. ENERGY STAR tarafından tanımlanan yöntem (www.eu-energystar.org)
  TOP