Canon imageRUNNER ADVANCE C7565i III

Belge iş akışlarını geliştirmek için tasarlanan imageRUNNER ADVANCE C7565i III, yüksek kaliteli baskı yetenekleriyle benzersiz değer sağlarken, gizli bilgilerinizi de korur.

  • Dakikada 65 sayfa hızında verimli renkli ve siyah beyaz baskı
  • Kullanımı kolay ve büyük dokunmatik ekranla çalışma
  • Yüksek kaliteli baskı ve sonlandırma
  • V2 renk teknolojileri ve 2400 dpi çözünürlük.
  • Güçlü belge işbirliği

Çığır açan yeni Advance serisinin parçası olan imageRUNNER ADVANCE C7565i III, belge yaşam döngüsünün her bir aşamasını tamamlamak için tasarlanan, tam olarak tümleşik ve aynı zamanda güvenlik ve çevreyle ilgili hedeflerinizi destekleyen belge yönetim çözümüdür.

Kullanımı Kolay Ve Özelleştirilebilir

C7565i III'de, kullanımı hiç olmadığı kadar kolaylaştıran kullanıcı dostu simgeler içeren, SGA yüksek çözünürlüklü, 26,4 cm (10,4 inç) büyüklüğünde renkli bir ekran bulunur. Kullanıcılar ekrandaki tuş sayısını ve hatta her ofis ortamına uyum sağlayan 8 farklı arka plan seçeneğiyle ekran duvar kağıdını bile ayarlayabilir. Karmaşık ve sık gerçekleştirilen görevler, sadece kişisel iş akışlarını ayarlayarak, tek tuşla yapılabilen işlemlere

Verimli Yüksek Kaliteli Baskı

C7565i, düşünülebilecek en yüksek netlikli ve en canlı renkli baskıları sunar. İster renkli, isterseniz siyah beyaz yazdırma yapıyor olun, cihaz dakikada 65 sayfa çıkış sağlar. Güçlü sonlandırma seçenekleri, kullanıcıların raporlarda delik açmalarına, göze çarpan kitapçıklar ve dikkat çekici postalar oluşturmalarına ve oluşturdukları belgeleri C ve Z şeklinde katlamalarına olanak sağlar. Etkiyi daha da artırmak için, 300 gsm, SRA3 veya kuşe kağıt gibi karışık

Belge Paylaşma Ve Tümleştirme

Uretken tarama hızları, kullanıcıların e-posta, ftp ve paylaşılan klasörler gibi çok sayıda hedefe hızlı ve zahmetsizce tarama yapmalarına olanak sağlar. Ya da, alternatif olarak, Microsoft SharePoint™ gibi arka ofis sistemleriyle tümleştirilebilir.
PDF, PDFa1b, OOXML ve aranabilir ve kompakt PDF gibi esnek dosya biçimleri desteği, belge kullanım olanaklarını geliştirerek üretkenliği artırır. Ayrıca, bir Adobe Reader Extensions PDF yeteneği, kağıda dayalı yavaş iş akışlarının kullanılmasına göre çok daha etkili olacak şekilde, taranan belgelere Adobe Reader işlevselliğiyle kolayca açıklama eklenmesine ve belgelerin incelenmesine olanak sağlar.

Yatırımınız üzerinde denetim

Akıllı kullanıcı kimlik doğrulaması, raporlama aracılığıyla görünürlük ve etkinlik takibi sağlarken, kullanıcı erişimi ve haklarının denetiminde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Bilgileriniz; aygıt, ağ ve belge güvenliği için çeşitli standart ve isteğe bağlı özelliklerle en üst düzeyde korunur.

Verimli Ve Güvenli

Bir dizi araç, örneğin aygıt erişimini belirli işlevlerle kısıtlayarak maliyet denetimlerini sıkılaştırmanıza olanak tanır. Ayrıca güvenli filigran, HDD kaldırma, veri şifreleme ve aygıt kimlik doğrulama gibi çok çeşitli özellikler yaşam döngüleri boyunca belgeleri korumaya yardımcı olur.

Çığır Açan Çevre Dostu Yapı

  • imageRUNNER ADVANCE Serisi'nde, dünyada ilk kez yüksek kaliteli yangın geciktirici biyoplastik kullanılmıştır ve enerji tüketimindeki azalmayla birlikte Energy Star ve RoHS gibi çevre standartlarını karşılar. Çift taraflı baskı özelliği, kağıt tüketimini azaltır.
  • TOP