imagPROGRAF MFP M40 Solution

imagePROGRAF Çok Fonksiyonlu MFP M40 Çözümü, geniş formatlı belgeleri son derece hassas ve ayrıntılı bir şekilde hızla ve kolayca taramak, kopyalamak, arşivlemek ve dağıtmak isteyenler için eksiksiz bir iş akışı sistemidir.

  • Eksiksiz Fotokopi / Dosya Tarama / E-posta Tarama / Bulut Bağlantısı ve Baskı Çözümü
  • Yüksek kalite ve tutarlı tarama için SingleSensor (CIS)
  • Optimum nesne aydınlatması ve anında tepki özelliğiyle çift yönlü LED ışık sistemi
  • Saniyede 33 cm'e varan tarama
  • 1200 dpi optik çözünürlük
  • 55 cm LCD Dokunmatik ekran arabirimi
  • Kullanışlı ve esnek çalışma için yeni nesil SmartWorks MFP Yazılımı
  • PDF, JPEG ve TIFF formatlarında tarama
  • Düz Kağıt Biriktiren Sepet ile 2400 x 1200 dpi hızlı yazdırma

Kolay kullanım

Çoklu Fonksiyon (MFP) Çözümü, belge taramadan son çıktıya kadar her aşamada iş akışını kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Dinamik önizlemeye sahip 22 inç (55 cm) boyutunda kullanımı kolay dokunmatik ekranlı arabirim, kullanıcılara her işlev ve işlem sırasında basit adımlarla kılavuzluk eder. Teknik belgelerin taranması, kopyalanması ve yazdırılması hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Pratik ve kullanışlı tasarım

imagePROGRAF MFP, teknik ve CAD çizim ofisleri, mimarlar ve mühendislik firmaları, coğrafi projeler ve harita oluşturma projeleri gibi farklı büyüklükteki çalışma grupları için idealdir. Bu çok yönlü tarama ve yazdırma çözümü, tüm ofis projelerine kullanım kolaylığı sağlayarak CAD/GIS'in hız ve hassasiyet gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Süper verimli tarama ve dosya kullanımı

Teslim tarihleri sıkıştığında hız kritik bir önem kazandığı için imagePROGRAF MFP 13 inç/saniyeye (33 cm/saniye) kadar tarama yapabilir. SingleSensor (CIS) tarama teknolojisi, inanılmaz çizgi hassasiyeti ve doğruluğu sağlar ve 42 inç genişliğine kadar (40 inç görüntü genişliğine sahip) belgeleri tarayabilir. imagePROGRAF MFP, tarama yapma, PDF, JPEG ve TIFF dosya formatlarında kaydetme ve Google Cloud'u kullanarak Bulut hizmetleriyle dosya paylaşabilme özelliklerine sahip çok yönlü bir görüntüleme çözümüdür.*

Ekonomik ve verimli

Dahili hesaplama işlevi sayesinde, baskı başına doğru maliyet izleme özelliği yazıcı sürücüsü üzerinden verileri görüntülemenizi sağlar. Ekonomik mod, daha az mürekkep kullanmak ve taslak halindeki belgeleri basmak için idealdir. Canon’un isteğe bağlı e-Bakım yazılımı mekanik sorunları otomatik olarak algılayıp yöneterek düşük mürekkep düzeyi için doğrudan Canon servisine yönlendirir.

Üstün kalite ve hassasiyet

Çift yönlü LED ışık sistemine sahip SingleSensor (CIS), net ve tutarlı renkler, gölgeler ve aydınlık bölgelerde daha fazla kontrol ile üstün tarama kalitesi üretebilir. Ayrıca, Canon’un 5 renkli boya ve pigment mürekkep sistemi canlı renkler ve net çizgiler üretir. +/- %0,1 hassasiyetinin yanı sıra 0,02 mm minimum satır genişliğiyle hassasiyet garanti edilir. 15.360 püskürtme ucu kullanan çok yüksek kalite baskı kafaları sayesinde, görüntüler maksimum etki için 2400 x 1200 dpi çözünürlükle oluşturulur.

Zorlu iş akışları için üretildi

imagePROGRAF MFP Çözümü, zorlu CAD iş akışları için palet ve kalem ayarları yapma olanağıyla birlikte, HP-GL2 ve HP-RTL ile de uyumludur. AutoCAD kullanıcıları için Optimize Edilmiş Sürücü bulunmasının yanı sıra Microsoft Office kullanıcıları için de Word, Excel ve PowerPoint'ten yazdırmak için bir eklenti mevcuttur.

TOP