Canon imagepROGRAF iPF510

imagePROGRAF iPF510, canlı renklere ve hızlı bir şekilde hassas çizgi oluşturma özelliğine sahip, üstün kaliteli A2 (17 inç) baskılar sunan 5 renkli pigment/boya reaktif mürekkep sistemi kullanır.

  • Daha keskin, daha ince çizgiler ve yüksek siyah yoğunluğu
  • Ekonomik mod
  • Olağanüstü grafikler, canlı renkler ve sağlam görüntü tutarlılığı
  • Kenarlıksız baskı
  • Yüksek baskı hızları
  • HPGL/2 ve HP/RTL uyumluluğu
  • PosterArtist Lite poster oluşturma yazılımı
  • MS Office programlarına yönelik Yazdırma eklentisi

Olağanüstü Baskı Kalitesi

2.400 x 1.200 dpi çözünürlükle baş döndüren çıktılar alın. iPF510 daha keskin ve daha ince çizgilerin yanı sıra canlı renklere sahip çıktılar veren 5 renkli pigment/boya reaktif mürekkep sistemine sahiptir. Reaktif mürekkep sistemi, daha az renk akması ve sağlam görüntü tutarlılığı sağlayarak baskıların kalitesini geliştirir, böylece ne kadar ayrıntılı olursa olsun daha fazla kesinlik ve netliğe sahip çıktılar verir.

Son Derece Üretken

iPF510 yalnızca 21 saniyede (Hızlı modda) A2 baskıları çıkaran yüksek hızlı baskı sağlar. Canon’un kenarlıksız baskı teknolojisi, çevrimdışı kırpmaya gerek kalmadan üretkenliğinizi artırır, size zaman ve para kazandırır. Tasarımı çok kompakt olmasına rağmen, iPF510'da 4 kağıt yolu da bulunur: bir silindir, bir kaset ve iki elle besleme.

Ekonomik Baskı

iPF510 mürekkep tüketimini azaltan Ekonomik baskı modunda yüksek hızlı ekonomik baskıyla maliyetleri azaltmanıza yardımcı olur.

Kullanım Kolaylığı

Sahip olduğu bir dizi özellik iPF510'un kullanımını son derece kolaylaştırır. Geniş, parlak ve kullanımı kolay LCD işlem paneli, gelişmiş işlevlere kolay erişim sağlar. Yazıcı sürücüsü sizin uzmanlık seviyenize uygun hale getirilebilirken, baskı işlemi basit rulo kağıt ve mürekkep deposu yükleme özelliğiyle birlikte yazıcının ön kısmından kumanda edilir.

CAD uygulamaları için idealdir

Uzman CAD kullanımı için gereken kaliteli çizgi oluşturma ve üretkenliği sağlamak üzere tasarlanmış iPF510, uzman CAD dosya formatları HP-GL/2, HP RTL için tam destek verir ve Windows için bir HDI sürücüsüne sahiptir.

Profesyonel Posterler ve Daha Fazlasını Oluşturun

Canon’un iPF510 ile birlikte verilen PosterArtist Lite yazılımıyla, önceden hiçbir deneyiminiz olmasa bile profesyonel görünümlü posterler tasarlayın. Çeşitli şablonlar, yüksek çözünürlüklü ücretsiz görüntüler ve clipart resimler kullanarak sadece dört basit adımda profesyonel görünümlü posterler, afişler ve tabelalar oluşturabilirsiniz. MS Office programlarına (Word, Excel ve Powerpoint) yönelik Yazdırma eklentisi ise sıklıkla kullandığınız uygulamalardan çıktı almanızı kolaylaştırır. Digital Photo Front Access yazılımı ile dijital fotoğrafları içe aktarıp, poster tasarımlarınıza eklemeden önce düzenleyebilirsiniz.

TOP