Canon imagepROGRAF iPF5100

Canon'a özgü 12 renkli pigment mürekkep sistemini kullanarak olağanüstü A2 baskılar yapmaya hazır olun. Her zaman etkileyici, hızlı ve tutarlı baskılar sunan iPF5100 geniş format yazıcı, fotoğraf, sanat eseri, prova ve poster üretimi için idealdir.

  • Kenarlıksız A2 parlak baskılar, 2 dakikadan kısa sürede tamamlanır.
  • Olağanüstü renk gamı için 12 renkli ışığa dayanıklı mürekkep
  • 4 medya ortam yoluyla son derece verimli iş akışı
  • Kullanımı kolay sezgisel yazılım
  • Daha fazla renk ve daha az mürekkep sarfiyatıyla harika bir yatırımdır

Canon'a özgü 12 renkli pigment mürekkep sistemini kullanarak olağanüstü A2 baskılar yapmaya hazır olun. Etkileyici ölçüde geniş bir renk gamutu üreten iPF5100 geniş format yazıcı, yeni renk kalibrasyonu teknolojisine sahiptir ve her zaman etkileyici, hızlı ve tutarlı baskılar sunar.

Olağanüstü kalite

Canon'un endüstride bir ilk olan çift kafalı 12 renkli LUCIA II pigment mürekkep sistemi sayesinde iPF5100, A2 boyutunda ortamlarda olağanüstü kalitede baskılar üretir. 12 renk olağanüstü genişlikte bir renk gamı sunarken, renkleri karıştırma ihtiyacını azaldığından, geleneksel sistemlere göre daha az mürekkep kullanarak maliyetleri düşürür. LUCIA mürekkepler ayrıca, sürekli etkileyici sonuçlar için pürüzsüz renk tonlaması ve daha az grenleşme ve bronzlaşmaya sahip baskılar elde etmenizi sağlar.

Tutarlı ve kesin

iPF5100'ün kullanımı kolay, yerleşik renk kalibrasyon sistemi sayesinde boş yere zaman kaybetmeden mükemmel sonuçlar elde edersiniz. Aygıtlar arasında tutarlı sonuçlar sunmasının yanı sıra, sahip olduğu benzersiz bir özellik iPF5100'ün (kalibre edildikten sonra) püskürtülen mürekkebi kullanılan ortama bağlı olarak ayarlanmasını sağlar ve böylece harici kalibrasyon aygıtlarına gerek kalmaz. Ayrıca, ilk kalibrasyon süreci yalnızca 10 dakika sürer.

Müthiş üretkenlik

Canon'un tüm imagePROGRAF geniş format yazıcıları gibi iPF5100'de de sadece 1" çapındaki iki baskı kafasında 30.720 püskürtme ucu toplanmasını sağlayan çift kafalı yüksek yoğunluklu baskı kafası kullanılmıştır. Elde edilen 4 pl (pikolitre) mürekkep damlacıkları hassas renk tonlaması, yüksek çözünürlüklü ifade ve kesinlik sağlar. Bu heyecan verici baskı standartlarının yanı sıra iPF5100 A2 taslak baskıları sadece 41 saniyede üretme kapasitesine sahiptir.

3 yönlü medya besleme sistemi tuvallerden, 0,07mm ile 1,5mm arasındaki kalınlıklarda değişen parlak malzemelere kadar gerçek esneklik sağlar.

iPF5100'ün şirket ortamlarının yanı sıra özel baskı ortamlarında da kullanılmasını sağlayan bir dizi güçlü yazılım uygulaması bulunur:

- imagePROGRAF Digital Photo Front Access, tek klikle görüntü düzenlemeye olanak verir.- imagePROGRAF Photoshop Eklentisi, kullanıcıların Adobe Photoshop ile işlenen 16 bitlik RGB görüntüleri doğrudan imagePROGRAF yazıcıya aktarmasını sağlar.- Poster Artist (İsteğe Bağlı) Poster Yaratma, 1.000'in üzerinde şablon ve görüntü sayesinde kolayca baş döndüren posterler oluşturmanızı sağlar.

Kullanımı kolay

iPF5100, kullanıcılar düşünülerek tasarlanmıştır. Otomatik eğrilik düzeltmenin yanı sıra, kesintisiz üretkenlik için büyük bir LCD panelde, kullanılmakta olan medya ve kalan mürekkep seviyeleri ile ilgili bilgiler aktarır.

TOP