Canon imagepROGRAF iPF610

Çok amaçlı iPF610 A1 yazıcısı, tüm CAD/GIS uygulamalarınız için canlı renkler, hassas çizgi oluşturma ve rakipsiz performans sunar.

  • 33 saniyede A1 baskılar
  • HPGL/2 ve HP RTL destekli kusursuz CAD entegrasyonu
  • CAD planı baskılarında daha net, daha ince çizgiler ve yüksek siyah yoğunluğu için 1.200dpi
  • Müthiş grafikler için 5 renkli baskı
  • Otomatik geçişli 4 medya ortam besleme

Ayrıntılı Bilgi

imagePROGRAF iPF610, müşterileriniz için göz alıcı grafikler üretmekten, CAD uygulamalarınız için ayrıntılı teknik projeler basmaya, tüm işleriniz için üstün sonuçlar veren bir 24" (A1) Geniş Formatlı Yazıcı yazıcıdır.

İşyeriniz için optimum görüntü kalitesi ve üretkenlik

iPF610 Canon'un, işyeriniz için optimum sonuçlar veren 5 renkli Dye (Su bazlı) ve pigment mürekkep sistemine sahiptir. Canon 1" baskı kafası, 1200 dpi çözünürlükte baskılar, 4 pl damlacık boyutu ve etkileyici toplam 15.360 püskürtme ucu sunar. Beş renkli reaktif mürekkep sistemi, daha az renk dağılması ve sağlam görüntü tutarlılığı sağlayarak baskıların kalitesini geliştirir, böylece daha fazla kesinlik ve netliğe sahip ayrıntılı çıktılar verir.

Yüksek baskı hızlarıyla (hızlı modda A1 baskı için 33 saniye) ayrıntılı planları çabucak üreterek işlerinizi dışarıya vermek yerine ofisinizde halletmenizi sağlar.

CAD uygulamaları için idealdir

iPF610 özel CAD kullanımı için gereken kaliteli çizgi oluşturma işlevini ve üretkenliği sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bir önceki iPF600 modelinin başarısından yola çıkılarak geliştirilmiş olan iPF610, artık HP-GL/2, HP RTL dosya formatları gibi özel CAD dosya formatları için destek sunar ve Windows için bir HDI sürücüsüne sahiptir. 256 MB kapasitesindeki büyük bellek en karmaşık dosyaların bile kolayca işlenmesini sağlar.

Yetenekli ve kullanımı kolay

Daha önce büyük format bir yazıcıyı hiç kullanılmasa bile geniş ekranlı LCD kontrol paneli, aygıtı çabucak ve kolayca kavramanız için grafik animasyonlara sahiptir. Güçlü ancak kullanımı kolay yazılım bu sürece yardımcı olur - böylece daha karmaşık işler bile kolayca başarılır.

iPF610 kompakt tasarımına karşın 4 ortam yoluna (rulo, kaset ve iki elle besleme) ve kolaylık için rulo ortama otomatik geçiş mekanizmasına sahiptir. Kasetten besleme sistemi, yeni tabaka kağıtların önceki sayfa çıkarılmadan beslenmesini sağlar. Yeni tasarlanan fan sistemiyle aygıt inanılmaz ölçüde sessiz çalışır; dolayısıyla sesi değil, çıktıyı fark edersiniz.

TOP