Canon imagepROGRAF 6300S

imagePROGRAF iPF6300S, inanılmaz hızlarda olağanüstü kalitede A1 (24 inç) baskılar veren 8 renkli LUCIA EX pigment mürekkep sistemini kullanır.

  • LUCIA EX pigment mürekkep sistemi
  • Yüksek hızlı, ekonomik baskı
  • Ekonomik mod
  • Yerleşik 160 GB HDD
  • Kenarlıksız baskı
  • Baskı maliyetlerini yönetme ve yatırım getirisini izleme
  • PosterArtist Lite poster oluşturma yazılımı
  • MS Office, Photoshop ve DPP Yazdırma eklentileri

Olağanüstü Baskı Kalitesi

2.400 x 1.200 dpi çözünürlükle baş döndüren çıktılar alın. iPF6300S yeni 8 renkli LUCIA EX pigment mürekkep sistemine ve daha geniş renk gamı, daha yumuşak geçiş, daha derin koyu tonlar, daha keskin siyah renkler ve azaltılmış parlama özelliklerini sağlayan gelişmiş görüntü işleme teknolojisine sahiptir. İnce ayrıntılar daha yüksek baskı kayıt hassasiyetiyle hatasız bir şekilde çoğaltılır. Gelişmiş çizilmeye dayanıklılığa sahip çıktılar da son derece dayanıklıdır.

Son Derece Üretken

iPF6300S yalnızca 2 dakikada parlak A1 baskıları verir. LCD panelinden doğrudan erişilebilecek yerleşik 160 GB HDD, baskı işlerinin depolanmasına imkan tanır. Kenarlıksız baskı teknolojisi, çevrimdışı kırpmaya gerek olmadığı için üretkenliğinizi artırır, size zaman ve para kazandırır. Gigabit Ethernet uyumluluğu, yoğun veri içeren dosyalarda veya yüksek hacimli baskı işlerinde bile hızlı veri aktarımını sağlar.

Ekonomik Baskı

iPF6300S yeni Hızlı modda yüksek hızlı ekonomik baskıyla maliyetleri azaltmanıza yardımcı olabilir. Mürekkep tüketimini azaltan Ekonomik baskı modu harekete geçirildiğinde daha da fazla tasarruf edilebilir. Ayrıca, Canon’un baskı maliyetlerini yönetmeye ve yatırım getirisini izlemeye imkan tanıyan sezgisel muhasebe yazılımıyla baskı maliyetlerinizin kaydını tutabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı

Sahip olduğu bir dizi özellik iPF6300S'un kullanımını son derece kolaylaştırır. Geniş ve parlak LCD panel, gelişmiş işlevlere kolay erişim sağlar. Yazıcı sürücüsü sizin uzmanlık seviyenize uygun hale getirilebilirken, baskı işlemi basit rulo kağıt ve mürekkep deposu yükleme özelliğiyle birlikte yazıcının ön kısmından kumanda edilir.

Profesyonel Posterler ve Daha Fazlasını Oluşturun

Ürünle birlikte verilen PosterArtist Lite yazılımı sayesinde önceden deneyiminiz olmasa bile profesyonel görünümlü posterler tasarlayın. Çeşitli şablonlar, yüksek çözünürlüklü ücretsiz görüntüler ve clipart resimler kullanarak sadece dört basit adımda profesyonel görünümlü posterler, afişler ve tabelalar oluşturabilirsiniz. MS Office, Adobe Photoshop ve Digital Photo Professional programlarına yönelik Yazdırma eklentileri, sıklıkla kullandığınız uygulamalardan çıktı almanızı kolaylaştırır. Digital Photo Front Access yazılımı ile dijital fotoğrafları içe aktarıp, poster tasarımlarınıza eklemeden önce düzenleyebilirsiniz.

TOP