Canon imagepROGRAF iPF6400

Üretkenlik ve tutarlı bir şekilde harika sonuçlar elde etmek için tasarlanmıştır

iPF6400, 24 inç/609,6mm, 12 renkli su bazlı pigmentli bir mürekkep püskürtmeli yazıcıdır. Fotoğrafçılık, güzel sanatlar, prova, tasarım, reklamcılık ve perakende satış uygulamaları için üretkenliği ve üstün baskı kalitesini dengeler.

  • 24 inç baskı üretimi
  • LUCIA EX 12 renkli baskı sistemi
  • “Hot swap” mürekkep kartuşlarıyla yüksek verimlilik
  • Üstün görüntü kalitesi ve baskı hassasiyeti
  • Yerleşik renk sensörü, tutarlı ve doğru renk üretimi sağlar
  • Zamandan ve paradan tasarruf sağlayan Photoshop eklentisi

Tutarlı, yüksek kaliteli baskı ve prova sonuçları

iPF6400, uzman fotoğrafçılık, güzel sanatlar ve prova uygulamaları için tasarlanmıştır. Bu geniş formatlı yazıcı, geniş bir renk gamı, yumuşak renk geçişleri, daha az yaldızlama ve çizilmeye son derece dayanıklı baskılar sağlayan Canon'un yenilikçi 12 renk pigmentli işleme teknolojisi LUCIA EX'i kullanır.

Kullanıcılar, gelişmiş siyah üretimi ve karanlık alanlarda renk geçişi ifadesi ve sonuç olarak, fotoğraf baskısı uygulamalarında gerekli olan olağanüstü baskı kalitesi için güvenebilir. Metin ve çizgi doğruluğunun yanı sıra harika renk uyumu, yazıcının yüksek hassaslıktaki prova uygulamaları için mükemmel olduğunu gösterir.

Çok yönlü

iPF6400, ICC profiline dayalı renk yönetimi sistemleriyle uyumludur ve üretim, fotoğrafçılık ve prova uygulamalarını destekleyen üçüncü taraf RIP uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır. Yazıcı, çeşitli ortam türlerini de destekler.

Kullanım kolaylığı

Geniş, parlak ve okunması kolay LCD ekran, iPF6400 ürününü kolayca çalıştırabilmenizi sağlar. Ayrıca, Mac'ler ve PC'ler için sunulan çeşitli eklentiler görüntülerin yönetim, ayarlama ve prova, kalitesini optimize etme ve çerçeve ekleme gibi genel görevlerini basitleştirir. Dahası, bu işlemlerin birçoğunu otomatikleştiren iş akışlarını da kolayca ayarlayabilirsiniz.

Maksimum üretkenlik, minimum kapalı kalma süresi

Yazıcının “hot swap” 130ml veya 300ml mürekkep kartuşları, maksimum üretkenlik için baskı kesilmeden mürekkep kartuşlarının değiştirilebilmesi anlamına gelir.

Verimli maliyet yönetimi

Kullanıcıların yatırım getirilerini hesaplamalarına olanak tanıyan, iPF6400’de yerleşik maliyet yönetimi yazılımını kullanarak her bir işin maliyetini kolayca takip edebilirsiniz.

Katma değer

Katma değer yazılımı standart olarak sağlanır ve profesyonel fotoğrafçılıktan şirket için poster basımına kadar çeşitli uygulamalarla ilgilidir.

TOP