Canon imagepROGRAF iPF6450

Üretkenlik ve tutarlı bir şekilde harika sonuçlar elde etmek için tasarlanmıştır

iPF6450, dahili bir HDD ile yüksek verimlilik, üstün baskı kalitesi, olağanüstü güvenilirlik ve çok yönlülük sağlayan, 24 inç/609,6mm, 12 renkli su bazlı pigmentli mürekkep püskürtmeli bir yazıcıdır.

  • 24 inç baskı üretimi
  • 250 GB sabit disk
  • LUCIA EX 12 renkli baskı sistemi
  • “Hot swap” mürekkep kartuşlarıyla yüksek verimlilik
  • İsteğe bağlı Spektrofotometre birimi ve Kalibrasyon Bağlantısı
  • Üstün görüntü kalitesi ve baskı hassasiyeti
  • Zamandan ve paradan tasarruf sağlayan Photoshop eklentisi

Tutarlı, yüksek kaliteli baskı ve prova sonuçları

iPF6450, özellikle fotoğrafçılık, güzel sanatlar ve prova uygulamaları göz önünde bulundurularak, grafik sanatları pazarı için tasarlanmıştır.

Bu geniş formatlı yazıcı, geniş bir renk gamı, yumuşak renk geçişleri, daha az yaldızlama ve çizilmeye son derece dayanıklı baskılar sağlayan Canon'un yenilikçi 12 renk pigmentli işleme teknolojisi LUCIA EX'i kullanır.

Kullanıcılar, gelişmiş siyah üretimi ve karanlık alanlarda renk geçişi ifadesi ve sonuç olarak, fotoğraf baskısı uygulamalarında gerekli olan olağanüstü baskı kalitesi için güvenebilir. Metin ve çizgi doğruluğunun yanı sıra harika renk uyumu, yazıcının yüksek hassaslıktaki prova uygulamaları için mükemmel olduğunu gösterir.

Çok yönlü

iPF6450, ICC profiline dayalı renk yönetimi sistemleriyle uyumludur ve üretim, fotoğrafçılık ve prova uygulamalarını destekleyen üçüncü taraf RIP uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır.

Kullanıcılar, iPF6450'ye isteğe bağlı bir spektrofotometre de takabilir. Bu, dengeli ve tutarlı renk sağlar ve değiştirilebilir UV filtresi bulunan tek aksesuardır. Kullanıcılar, tutarlı bir iş akışıyla daha fazla ortam seçeneğine sahip olur. Kalibrasyon Bağlantısı özelliğiyle çıktıyı optimize etmek için spektrofotometre içeren iPF6450'yi bir yerden ve Canon 12 renkli geniş formatlı yazıcıları başka bir yerden kontrol edebilirler; yazıcı, çeşitli ortam türlerini de destekler.

Kullanım kolaylığı

Geniş, parlak ve okunması kolay LCD ekran, iPF6450 ürününü kolayca çalıştırabilmenizi sağlar. Ayrıca, Mac'ler ve PC'ler için sunulan çeşitli eklentiler görüntülerin yönetim, ayarlama ve prova, kalitesini optimize etme ve çerçeve ekleme gibi genel görevlerini basitleştirir. Bu işlemlerin birçoğunu otomatikleştiren iş akışlarını da kolayca ayarlayabilirsiniz.

Maksimum üretkenlik, minimum kapalı kalma süresi

iPF6450 yerleşik bir 250GB sabit diske sahiptir. Bu sabit disk, büyük miktarlarda verinin zahmetsizce işlenmesinin yanı sıra yüksek verimlilikte baskı, yeniden baskı işlerinde kolaylık sağlar. “Hot swap” 130ml veya 300ml mürekkep kartuşları, maksimum üretkenlik için baskı kesilmeden mürekkep kartuşlarının değiştirilebilmesi anlamına gelir.

Verimli maliyet yönetimi

Kullanıcıların yatırım getirilerini hesaplamalarına olanak tanıyan, yerleşik maliyet yönetimi yazılımını kullanarak her bir işin maliyetini kolayca takip edebilirsiniz.

Katma değer

Katma değer yazılımı standart olarak sağlanır ve profesyonel fotoğrafçılıktan şirket için poster basımına kadar çeşitli uygulamalarla ilgilidir.

TOP