Canon imagepROGRAF iPF750

imagePROGRAF iPF750 sınıfında lider üretkenlik, olağanüstü kalite, hassasiyet ve gelişmiş bir dizi özellikle yatırımınızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlayan bir 36”/A0 yazıcıdır.

  • Yerden kazandıran kompakt tasarım
  • Muhasebe yazılımı ile maliyet yönetimi ve ROI (Yatırımın Geri Dönüşü) takibi
  • Kullanıcı dostu önden erişim
  • “Hot swap” mürekkep tankları ile yüksek üretkenlik
  • Olağanüstü kalite ve hassasiyet
  • HP GL/2 ve HP-RTL uyumluluğu

Pratik ve kullanışlı tasarım

iPF750 her büyüklükteki CAD/GIS ortamına rahatlıkla sığacak şekilde tasarlanmıştır. Kompakt, ince çizgili tasarımı ve önden erişimli kağıt sistemi, yazıcıyı istediğiniz yere, hatta isterseniz duvara bitişik halde yerleştirebileceğiniz anlamına gelir. Mürekkep tankını değiştirme dahil tüm işlemler önden yapılabildiğinden, yazıcıyı nereye yerleştirirseniz yerleştirin ofisinizin düzenini bozmak zorunda kalmazsınız.

Grafik animasyonlara sahip geniş LCD kontrol paneli sayesinde yazıcının kullanımı çabucak ve kolayca kavranabilir. Baskılar zarar görmemeleri için otomatik olarak yığılır ve yüksek kapasiteli bir sepetten alınabilir. Bir işin ne kadar zamanda tamamlanacağını takip edebilmeniz için yazıcının baskının süresini gösteren kullanışlı bir sayacı da vardır.

Yüksek üretkenlik

48 saniyede alınan taslak A0 baskılar ile olağanüstü üretkenlik sağlarsınız. Canon’un L-COA görüntü işleme teknolojisi ve Gigabit Ethernet uyumluluğu sayesinde, mimari planlardan coğrafi bilgilere kadar her şeyde çarpıcı, yüksek hızlı üretim yapabilirsiniz.

“Hot swap” mürekkep tankları, maksimum üretkenlik için mürekkep kartuşlarının baskı sırasında değiştirilmesine olanak tanır.

Ekonomik ve verimli

Yerleşik muhasebe işlevi, baskı başına maliyetin ve yazıcınızın toplam maliyetinin doğru şekilde takip edilmesini sağlar ve verileri yazıcı sürücüsünden görüntülemenize veya kendi dosyalarınızda ya da sistemlerinizde kullanmak üzere CSV dosyasına aktarmanıza olanak sağlar. Daha az mürekkep kullanan ve taslak halindeki belgeleri basmak için ideal olan Ekonomik modunu seçebilirsiniz. Dahası, Canon’un e-Bakım yazılımı mekanik sorunları otomatik olarak algılayıp yöneterek maksimum çalışma süresi için doğrudan bir Canon servisine yönlendirir.

Olağanüstü kalite ve hassasiyet

Canon’un 5 renkli boya ve pigment reaktif mürekkep sistemi, canlı renkler ve en net, en ince çizgileri üretir; yeni magenta mürekkep ise kırmızı renk gamını daha da güzelleştirir. +/- %0,1 hassasiyetin yanı sıra 0,02 mm minimum satır genişliğiyle aslına uygun baskılar garanti edilir. 15.360 püskürtme ucu kullanan çok yüksek kalite baskı kafaları sayesinde, görüntüler maksimum etki için 2400 x 1200 dpi çözünürlükle oluşturulur.

En zorlu iş akışları için üretildi

iPF650 en zorlu CAD iş akışları için palet ve kalem ayarları yapma olanağıyla birlikte, HP-GL/2 ve HP-RTL ile uyumludur. AutoCAD ve Microsoft Office kullanıcıları için HDI sürücüsünün yanı sıra Word, Excel ve PowerPoint'te doğrudan uygulamadan yazdırmak için bir eklenti de mevcuttur.

TOP