Canon imagepROGRAF iPF760

imagePROGRAF iPF760, sınıfında lider verimlilik, üstün kalite ve baskı doğruluğu sağlar. Gelişmiş özellikleriyle yatırımınızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlayan ideal bir 36”/A0 yazıcıdır.

  • Yerden kazandıran tasarım
  • Düz Yığma/Sepet
  • Hesaplama yazılımı ile maliyetleri yönetin ve yatırım geri dönüşümünü takip edin
  • Kullanıcı dostu önden erişim
  • “Hot swap” mürekkep kartuşlarıyla yüksek verimlilik
  • Üstün Kalite ve Hassasiyet
  • HP GL/2 ve HP-RTL uyumluluğu
  • Microsoft Office programlarına yönelik Baskı Eklentisi

Pratik ve kullanışlı tasarım

iPF760 yazıcı, kenarlıksız posterleri, metin belgelerini ve çizim baskıları hızlı ve kolay bir şekilde üretir. Her türden çalışma grupları için ideal olan bu çok yönlü baskı çözümü, Mühendislik, Mimari ve Yapı sektörlerinin çok amaçlı ofis projelerinde ihtiyaç duyduğu hız ve çizgi doğruluğunu kullanım kolaylığı sağlayarak karşılar.

İnce tasarım ve önden kağıt besleme s,stemi sayesinde, yazıcıyı istediğiniz yere kurabilir ve mürekkep kartuşu değişimi de dahil olmak üzere tüm işlemleri ofisinizde yaşanılan kesintileri en aza indirerek ön kısımdan yapabilirsiniz.

A1 ve A2 düz kağıt baskılar, baskı yapıldıktan sonra entegre sepette düz bir şekilde biriktirilir ve bu sepette bulunan kullanışlı baskı zamanlayıcısıyla bir işin ne kadar sürede tamamlanacağı öğrenilebilir.

Yüksek verimlilik

Yalnızca 48 saniyede alınan A0 baskılar (taslak modunda) ile olağanüstü verimlilik. Canon’un L-COA görüntü işleme teknolojisi ve Gigabit Ethernet uyumluluğu sayesinde, mimari planlardan coğrafi bilgilere kadar yüksek hızlı üretim yapabilirsiniz. “Hot swap” teknolojisine sahip cihaz, maksimum verimlilik için mürekkep kartuşlarının baskı sırasında değiştirilmesine olanak tanır. Böylece baskılarınız yarıda kalmaz.

Ekonomik ve verimli

Dahili hesaplama işlevi sayesinde, baskı başına maliyeti ayrıntılı şekilde takip edebilir ve dolayısıyla yazıcı sürücüsünden verileri görüntüleyebilir veya bir CSV dosyası olarak dışa aktarabilirsiniz. Daha az mürekkep kullanan ve taslak halindeki belgeleri basmak için ideal olan Ekonomik mod seçilebilir. Canon’un e-Bakım yazılımı mekanik sorunları otomatik olarak algılayıp yöneterek düşük mürekkep düzeyi için doğrudan bir Canon servis merkezine yönlendirir.

Üstün kalite ve hassasiyet

Canon’un 5 renkli boya ve pigment mürekkep sistemi canlı renkler ve net ve ince çizgiler üretir. +/- %0,1 hassasiyet aralığının yanı sıra 0,02 mm minimum satır genişliğiyle hassasiyet garanti edilir. 15.360 püskürtme ucu kullanan çok yüksek kalite baskı kafaları sayesinde, görüntüler maksimum etki için 2.400 x 1200 dpi çözünürlükle oluşturulur.

Zorlu iş akışları için üretildi

iPF760, CAD iş akışları için palet ve kalem ayarları yapma olanağıyla birlikte, HP-GL/2 ve HP-RTL ile uyumludur. AutoCAD ve Microsoft Office kullanıcıları için Optimize Edilmiş Sürücünün yanı sıra Word, Excel ve PowerPoint'te doğrudan yazdırmak için bir eklenti de mevcuttur.

Sağlamlığı artırılmış güvenlik

Kullanıcı arabirim giriş ve çıkış haklarında yönetici özellikleri iyileştirilerek güvenlik artırılabilir. Yetkisiz yazıcı kullanımı veya sistemden bilgi sızıntısı tehlikeleri sınırlı erişim ve baskı günlüğü yönetimiyle en aza indirilir; böylece iPF760, büyük kuruluşlar için ideal bir çözüm haline gelir.

TOP