Canon imagepROGRAF iPF825

En zorlu CAD ve GIS işlerini iPF825 yazıcıya bırakın. Bu 44 inç-112 cm geniş format yazıcı, olağanüstü kalite, çok yönlülük ve üstün bir hızı bir arada sunar.

  • İkili Rulo ile maksimum verimlilik
  • Baskı sırasında değiştirilebilen “Hot Swap” özellikli mürekkep depoları
  • Müthiş hızlar
  • Ekonomik baskı
  • 5 renkli reaktif mürekkep
  • Hassas ayrıntılar için net, ince çizgiler
  • Yerleşik 160 Gb HDD
  • Gelişmiş HP-GL/2 desteği
  • HP-RTL ve HDI Sürücüsü
  • Hesaplama yazılımı ile maliyetleri yönetin ve yatırım geri dönüşümünü takip edin

iPF825 yazıcının inanılmaz verimliliğine güvenebilirsiniz. Yoğun şirket ortamları ve baskı başına ödeme esaslı çalışan yerlerde CAD ve GIS uygulamaları için tasarlanan bu 44 inç yazıcı, "hot swap" yüksek kapasiteli mürekkep depolarına sahiptir ve olağanüstü çizgi üretimi, canlı renkler ve yüksek görüntü tutarlılığı sağlar. Ayrıca ikili rulo, farklı tür ve boyutlardaki ortamlara daha uzun süre baskı yapabilmenizi sağlar.

Olağanüstü kalite ve netlik

Canon’un 5 renkli boya ve pigment reaktif mürekkep sistemi canlı renkler ve en net, en ince çizgiler üretir; +/- %0,1 doğruluğun yanı sıra 0,02 mm minimum satır genişliğiyle hassasiyet garantilidir. 15.360 püskürtme ucu kullanan son derece yüksek kaliteli baskı kafaları ile görüntüler 2.400 x 1200 dpi çözünürlükte oluşturulur.

Yüksek verimlilik

Olağanüstü görüntü kalitesini muhteşem bir verimlilikle elde edebilirsiniz; taslak A0 baskılar 45 saniyede, A1 baskılar ise yalnızca 24 saniyede alınır. Kesintisiz verimlilik sağlamanın yanı sıra sonlandırmada zaman kazandıran kenarlıksız baskı için üretim sırasında değiştirilebilen yüksek kapasiteli 300 ml ve 700 ml "hot swap" mürekkep depoları kullanılır. Aygıt, büyük hacimli işlerin kolayca yönetilebilmesi için isteğe bağlı bir toplama birimine sahiptir.

Ekonomik ve verimli

Dahili hesaplama yazılımı ile baskı başına maliyet ve yazıcının toplam maliyeti ayrıntılı şekilde takip edilebilir ve veriler yazıcı sürücüsü aracılığıyla görülebilir veya diğer dosya ve sistemlerde kullanım için CSV dosyasına gönderilebilir. Daha az mürekkep kullanan ve taslak halindeki belgeleri basmak için ideal Ekonomik Modu'nu seçerek maliyetleri düşürebilirsiniz.T

Zorlu CAD iş akışları için

iPF825 en zorlu CAD iş akışları ile kusursuz entegrasyon ve mükemmel çalışma için tasarlanmıştır. Gelişmiş HP-GL/2 desteğiyle büyük dosyalar etkin bir şekilde işlenir. HP RTL formatı desteklenir ve Windows için bir HDI sürücüsü bulunmaktadır.

Yerleşik 160 Gb HDD ile kolay kullanım

Yerleşik 160 GB sabit disk sürücü ile yoğun şirket ortamlarında birden fazla kullanıcı tarafından kullanımda, mesaj kutuları oluşturulabilir. İşlemleri kolaylaştıran geniş grafik kullanıcı arabirimi ile kullanımı daha da kolay hale getirilmiştir.

TOP