Canon imagepROGRAF iPF8300s

imagePROGRAF iPF8300S, etkileyici hızlarda olağanüstü kalitede A0 (44 inç) baskılar veren 8 renkli LUCIA EX pigment mürekkep sistemini kullanır.

  • LUCIA EX pigment mürekkep sistemi
  • Yüksek hızlı, ekonomik baskı
  • Yerleşik 160 GB HDD
  • Seçilebilir yüksek kapasiteli mürekkep depoları
  • ‘Hot Swap’ özellikli mürekkeplerle kesintisiz baskı
  • Kenarlıksız baskı
  • Baskı maliyetlerini yönetme ve yatırım getirisini izleme
  • MS Office, Photoshop ve DPP Yazdırma eklentileri

Olağanüstü Baskı Kalitesi

2.400 x 1.200 dpi çözünürlükle baş döndüren çıktılar alın. iPF8300S yeni 8 renkli LUCIA EX pigment mürekkep sistemine ve daha geniş renk gamı, daha yumuşak geçiş, daha derin koyu tonlar, daha keskin siyah renkler ve azaltılmış parlama özellikleri sağlayan gelişmiş görüntü işleme teknolojisine sahiptir. İnce ayrıntılar daha yüksek baskı kayıt hassasiyetiyle hatasız bir şekilde çoğaltılır. Gelişmiş çizilmeye dayanıklılığa sahip çıktılar da son derece dayanıklıdır.

Son Derece Üretken

iPF8300S inanılmaz derecede yüksek baskı hızıyla saatte 63,5 metrekareye* varan çıktı verir. LCD panelinden doğrudan erişilebilecek yerleşik 160GB HDD, baskı işlerinin depolanmasına imkan tanır. Seçilebilir yüksek kapasiteli mürekkep depoları sayesinde, baskı işlemi sırasında değiştirilebilen 330 ml ve 700 ml depolardan birini seçebilirsiniz. Kenarlıksız baskı teknolojisi (en fazla 42 inç), çevrimdışı kırpmaya gerek olmadığı için üretkenliğinizi artırır, size zaman ve para kazandırır. Gigabit Ethernet uyumluluğu, yoğun veri içeren dosyalarda veya yüksek hacimli baskı işlerinde bile hızlı veri aktarımını sağlar.

Ekonomik Baskı

iPF8300S yeni Hızlı modda yüksek hızlı ekonomik baskıyla maliyetleri azaltmanıza yardımcı olabilir. Mürekkep tüketimini azaltan Ekonomik baskı modu harekete geçirildiğinde daha da fazla tasarruf edilebilir. Ayrıca, Canon’un baskı maliyetlerini yönetmeye ve yatırım getirisini izlemeye imkan tanıyan sezgisel muhasebe yazılımıyla baskı maliyetlerinizin kaydını tutabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı

Sahip olduğu bir dizi özellik iPF8300S'un kullanımını son derece kolaylaştırır. Geniş ve parlak LCD panel, gelişmiş işlevlere kolay erişim sağlar. Yazıcı sürücüsü sizin uzmanlık seviyenize uygun hale getirilebilirken, baskı işlemi basit rulo kağıt ve mürekkep deposu yükleme özelliğiyle birlikte yazıcının ön kısmından kumanda edilir.

Profesyonel Posterler ve Daha Fazlasını Oluşturun

Ürünle birlikte verilen PosterArtist Lite yazılımı sayesinde önceden deneyiminiz olmasa bile bir profesyonel gibi posterler tasarlayın. Çeşitli şablonlar, yüksek çözünürlüklü ücretsiz görüntüler ve clipart resimler kullanarak sadece dört basit adımda profesyonel görünümlü posterler, afişler ve tabelalar oluşturabilirsiniz. MS Office, Adobe Photoshop ve Digital Photo Professional programlarına yönelik Yazdırma eklentileri, sıklıkla kullandığınız uygulamalardan çıktı almanızı kolaylaştırır. Digital Photo Front Access yazılımı ile dijital fotoğrafları içe aktarıp, poster tasarımlarınıza eklemeden önce düzenleyebilirsiniz.* Kaplamasız Düz 80 gsm kağıtla Ekonomik, Hızlı mod seçildiğinde saatte 63,5 metrekare

TOP