Canon imagepROGRAF iPF8400

Üretkenlik ve tutarlı bir şekilde harika sonuçlar elde etmek için tasarlanmıştır

iPF8400, yüksek derecede üretkenlik, baskı kalitesi ve güvenilirlik sağlayan, 12 renkli su bazlı pigmentli mürekkep püskürtmeli bir yazıcıdır. Üretim, fotoğrafçılık ve prova ortamları için idealdir.

  • 44 inç boyutunda yüksek kaliteli baskı üretimi
  • Kullanımı kolay
  • 250GB sabit disk
  • LUCIA EX 12 renkli baskı sistemi
  • Yüksek üretkenliğe sahip 330ml veya 700ml “hot swap” mürekkep kartuşları
  • Yerleşik renk sensörü, tutarlı ve doğru renk üretimi sağlar

Tutarlı, yüksek kaliteli baskı ve prova sonuçları

iPF8400, grafik sanatları profesyonellerine 44 inç boyutuna kadar baskı sağlamak için tasarlanmıştır. Bu geniş formatlı yazıcı, geniş bir renk gamı, yumuşak renk geçişleri, daha az yaldızlama ve çizilmeye son derece dayanıklı baskılar sağlayan Canon'un yenilikçi 12 renk pigmentli işleme teknolojisi LUCIA EX'i kullanır.

Kullanıcılar, gelişmiş siyah üretimi ve karanlık alanlarda renk geçişi ifadesi ve sonuç olarak, fotoğraf baskısı uygulamalarında gerekli olan olağanüstü baskı kalitesi için iPF8400'e güvenebilir. Metin ve çizgi doğruluğunun yanı sıra harika renk uyumu, yazıcının yüksek hassaslıktaki prova uygulamaları için mükemmel olduğunu gösterir.

Çok yönlü

iPF8400, ICC profiline dayalı renk yönetimi sistemleriyle uyumludur ve üretim, fotoğrafçılık ve prova uygulamalarını destekleyen üçüncü taraf RIP uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır. Yazıcı, çeşitli ortam türlerini de destekler.

Kullanım kolaylığı

Geniş, parlak ve okunması kolay LCD ekran, iPF8400 ürününü kolayca çalıştırabilmenizi sağlar. Ayrıca, Mac'ler ve PC'ler için sunulan çeşitli eklentiler görüntülerin yönetim, ayarlama ve prova, kalitesini optimize etme ve çerçeve ekleme gibi genel görevlerini basitleştirir. Dahası, bu işlemlerin birçoğunu otomatikleştiren iş akışlarını da kolayca ayarlayabilirsiniz.

Maksimum üretkenlik, minimum kapalı kalma süresi

iPF8400, karmaşık işlerin yüksek verimlilikte basılabilmesini sağlayan 250GB kapasiteli bir yerleşik sabit diske sahiptir. “Hot swap” 330ml veya 700ml mürekkep kartuşları, maksimum üretkenlik için baskı kesilmeden mürekkep kartuşlarının değiştirilebilmesi anlamına gelir.

Verimli maliyet yönetimi

Kullanıcıların yatırım getirilerini hesaplamalarına olanak tanıyan, iPF8400’de yerleşik maliyet yönetimi yazılımını kullanarak her bir işin maliyetini kolayca takip edebilirsiniz.

Katma değer

Katma değer yazılımı standart olarak sağlanır ve profesyonel fotoğrafçılıktan şirket için poster basımına kadar çeşitli uygulamalarla ilgilidir.

TOP