Canon imagepROGRAF iPF9400

Maksimum üretkenlik ve geniş, yüksek kaliteli görüntüler için tasarlanmıştır

imagePROGRAF iPF9400, 60 inç/1524 mm, 12 renk su bazlı pigmentli, mürekkep püskürtmeli geniş format bir yazıcıdır ve 60 inç'e kadar baskılarda olağanüstü renkler ve sıradışı verimlilik sağlar.

  • 60 inç boyutunda baskılar
  • Kenarlıksız baskı
  • 250 GB sabit disk sürücüsü
  • LUCIA EX 12 renkli baskı sistemi
  • “Hot Swap” mürekkep kartuşları
  • Üstün görüntü ve baskı kalitesi
  • Zamandan ve paradan tasarruf sağlayan Photoshop eklentisi
  • Tutarlı ve doğru renk üretimi için yerleşik renk sensörü

Tutarlı, yüksek kaliteli renkler ve siyah ile beyaz

iPF9400; üretim, fotoğrafçılık ve güzel sanatlar uygulamaları için en iyi sonuçları sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yazıcı, Canon’un yenilikçi 12 renk pigmentli mürekkep püskürtmeli sistemi olan LUCIA EX ile görüntü işleme teknolojisini birlikte kullanır. Doğru renklerden ve etkileyici siyah ve beyaz üretimlerden oluşan bir yelpaze üretir ve kullanımı çok düşük maliyetlidir. Bu, RGB ve CMY mürekkeplerinin yenilikçi bir şekilde eklenmesiyle gerçekleştirilir.

Siyah, mat siyah, gri ve fotoğraf grisi mürekkeplerin birleşimi, grenlik içermeyen inanılmaz derecede yumuşak renk geçişleri üretir ve sonuç olarak, etkileyici ve gerçek yaşamdaki benzer fotoğraf reprödüksiyonları ortaya çıkar. Düğün, sünnet ve yaşam tarzı portre çalışması için idealdir, baskıların 100 yıldan uzun süre solmayacağı garanti edilir.

Kullanım kolaylığı

Geniş, parlak ve okunması kolay LCD ekran, iPF9400 ürününü kolayca çalıştırabilmenizi sağlar. Ayrıca, Mac'ler ve PC'ler için sunulan çeşitli eklentiler görüntülerin yönetim, ayarlama ve prova, kalitesini optimize etme ve çerçeve ekleme gibi genel görevlerini basitleştirir. Dahası, bu işlemlerin birçoğunu otomatikleştiren iş akışlarını da kolayca ayarlayabilirsiniz.

Maksimum üretkenlik, minimum kapalı kalma süresi

iPF9400 yerleşik bir 250GB sabit diske sahiptir. Bu sabit disk, büyük miktarlarda verinin zahmetsizce işlenmesinin yanı sıra yüksek verimlilikte baskı, yeniden baskı işlerinde kolaylık sağlar. A0 taslak baskılarını iki dakikadan biraz daha uzun bir sürede basabilir ve “hot swap” 330ml veya 700ml kapasiteli mürekkep kartuşları, maksimum üretkenlik için baskı/bakım işi kesilmeden mürekkep kartuşlarının değiştirilebilmesini sağlar.

Verimli maliyet yönetimi

Kullanıcıların yatırım getirilerini hesaplamalarına olanak tanıyan, iPF9400’de yerleşik maliyet yönetimi yazılımını kullanarak her bir işin maliyetini kolayca takip edebilirsiniz.

Katma değer ve çeşitlilik

Katma değer yazılımı çeşitli uygulamalar için standart olarak sağlanır; ayrıca üretim, fotoğrafçılık ve prova uygulamalarını destekleyen ve yazıcının bağlantı ve yeteneklerini geliştiren üçüncü taraf RIP çözümleriyle tamamlanabilir.

TOP