Canon imagepROGRAF iPF9400s

Maksimum üretkenlik ve geniş, yüksek kaliteli görüntüler için tasarlanmıştır

iPF9400S, 60 inç/1524 mm, 8 renkli, su bazlı pigment mürekkep püskürtmeli geniş format bir yazıcıdır ve 60 inç'e kadar baskılarda olağanüstü renkler ve sıradışı verimlilik sağlar.

  • 60 inç (152 cm) boyutunda yüksek üretkenliğe sahip kaliteli baskılar
  • 60 inç'e kadar çerçevesiz baskı
  • 250GB sabit disk sürücüsü
  • LUCIA EX 8 renkli baskı sistemi
  • “Hot Swap” mürekkep kartuşları
  • Yüksek hızlı ekonomik baskı ve üstün görüntü kalitesi
  • Zamandan ve paradan tasarruf sağlayan Photoshop eklentisi

Tutarlı, yüksek kaliteli renkler ve siyah ile beyaz

iPF9400S; üretim, poster, reklam grafikleri ve şirket içi baskı pazarına yöneliktir. Kalite ve hızın üst düzey dengesini sunar. Baskı kalitesi, inanılmaz 2.400 x 1.200 dpi çözünürlük ve 8 renkli LUCIA pigmenti renk sistemiyle sağlanır. Bu renk sistemi, geniş bir renk gamı, yumuşak geçişler, azaltılmış yaldızlama etkisiyle keskin siyahlar sağlar. Bu, yüksek hızlı baskı ve iyi kalitede bir çıktıyla dengelenir.

Yazıcının baskı sırasında değiştirilebilen yüksek kapasiteli mürekkep kartuşları işinizin bölünmesini önlerken, ekonomi baskı modu mürekkep tüketimini azaltır.

Kullanım kolaylığı

Geniş, parlak ve okunması kolay LCD ekran, iPF9400S ürününü kolayca çalıştırabilmenizi sağlar. Ayrıca, Mac'ler ve PC'ler için sunulan çeşitli eklentiler görüntülerin yönetim, ayarlama ve prova, kalitesini optimize etme ve çerçeve ekleme gibi genel görevlerini basitleştirir. Dahası, bu işlemlerin birçoğunu otomatikleştiren iş akışlarını da kolayca ayarlayabilirsiniz.

Maksimum üretkenlik, minimum kapalı kalma süresi

iPF9400S yerleşik bir 250GB sabit diske sahiptir. Bu sabit disk, büyük miktarlarda verinin zahmetsizce işlenmesinin yanı sıra yüksek verimlilikte baskı, yeniden baskı işlerinde kolaylık sağlar. A0 Hızlı (Ekonomi) baskılarını bir dakikadan biraz daha uzun bir sürede basabilir ve “hot swap” (baskı devam ederken kartuşu değiştirebilme özelliği) 330ml veya 700ml kapasiteli mürekkep kartuşları, maksimum üretkenlik için baskı işi kesilmeden mürekkep kartuşlarının değiştirilebilmesini sağlar.

Verimli maliyet yönetimi

Kullanıcıların yatırım getirilerini hesaplamalarına olanak tanıyan, iPF9400S’de yerleşik maliyet yönetimi yazılımını kullanarak her bir işin maliyetini kolayca takip edebilirsiniz.

TOP