Canon Fotokopi Makinesi | Canon i-SENSYS MF728Cdw

Canon i-SENSYS MF728Cdw

Tüm özellikleri barındıran kompakt çok işlevli cihazlar için ideal başlangıç olan bu renkli lazer A4 cihaz, kapladığı küçük alan ve sağladığı bir dizi akıllı tarama, yazdırma ve bağlantı seçeneğiyle işinizde daha üretken olmanıza yardımcı olur.

  • Wi-Fi özellikli güvenilir ve kullanımı kolay, kompakt A4 lazer çok işlevli yazıcı
  • Dakikada 20 sayfa hızda çift taraflı baskı ve fotokopi, üretken kalmanıza yardımcı olur
  • 50 sayfalık çift taraflı belge besleyici, büyük görevleri hızlandırır
  • Sezgisel renkli dokunmatik ekran, güçlü özelliklere kolay erişim sağlar
  • Kolay değiştirilir Hepsi Bir Arada kartuş, her seferinde yüksek kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlar
  • Bulut ve mobil cihaz desteği, mobil çalışmayı kolaylaştırır
  • Güvenli Baskı işlevi, hassas belgelerinizi PIN koduyla korur
  • Kağıt belgeleri paylaşmak ve arşivlemek için güçlü tarama özellikleri
  • PCL5c/6 ve Adobe® PostScript® desteği de içeren ağ uyumluluğu
  • İşletmenizi daha sürdürülebilir kılmanıza yardımcı olan Otomatik Kapanma gibi enerji tasarrufu özellikleri

Güçlü Hepsi Bir Arada

Büyük çok işlevli yazıcılarla benzer özelliklere sahip olmak istemez misiniz? O zaman kompakt ve güvenilir i-SENSYS MF728Cdw'i seçin. Bu renkli A4 lazer Hepsi Bir Arada yazıcı sorunsuz yazdırma, tarama, faks çekme ve fotokopi olanaklarının yanı sıra işletmenizin daha verimli olmasını sağlayan bir dizi özellik sunmaktadır. Hızlı ısınma süreleri, dakikada 20 sayfa hızda çift taraflı yazdırma ve tarama ile birlikte 50 sayfalık çift taraflı belge besleyici, çeşitli ofis işlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza olanak sağlar.

Kullanımı ve sahip olması kolay

Cihazın güçlü özelliklerine kolay erişim sağlayan, ön tarafa takılı 8,9 cm'lik renkli dokunmatik ekran sayesinde her seviyeden kullanıcı MF728Cdw'den etkileyici sonuçlar elde edebilir. MF728Cdw'nizden sürekli kaliteli sonuçlar elde etmek de çok kolay: Canon’un Hepsi Bir Arada kartuş tasarımı, tüm önemli bileşenleri tek işlemde değiştirme olanağı sağlayarak sipariş etmeniz ve yönetmeniz gereken öğe sayısını azaltır.

Ofis dışında çalışma için tasarlandı

MF728Cdw, ofiste veya yolda dizüstü bilgisayarınız, tabletiniz ve akıllı telefonunuz üzerinde aynı kolaylıkta kullanıcı deneyimi yaşamanızı sağlar. iOS, Android, Google Cloud Print ve Wi-Fi desteğiyle istediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde çalışma özgürlüğüne sahip olursunuz. Ücretsiz Canon PRINT Business uygulaması (iOS/Android) ile tüm bu seçeneklere ofis dışındayken zahmetsizce erişebilirsiniz. Hassas bilgilerinizi gizli tutma konusuna önem veriyorsanız Güvenli Baskı İşlevi sayesinde belgelerinizi bir PIN kodu kullanarak koruyabilirsiniz.

Bulut üzerinden tarayın, paylaşın ve yazdırın

MF728Cdw’nin hızlı ve ayrıntılı tarama özellikleri bir dizi bulut tabanlı depolama, paylaşma ve yazdırma seçeneğine sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. Dolayısıyla hem siz hem de iş arkadaşlarınız dijital belgelere istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve istediğiniz cihaz üzerinde erişebilirsiniz. MF Tarama Yardımcı Programını kullanarak bilgisayarınızla veya Canon PRINT Business uygulamasını kullanarak mobil cihazınızla sorunsuz tarama entegrasyonunun yanı sıra MF728Cdw'nizden doğrudan e-posta adreslerine, ağ klasörlerine veya USB anahtarlarına tarama yaparak maksimum seçeneğe ve esnekliğe sahip olursunuz.

Akıllı ağ özellikleri

MF728Cdw’nin PCL5c/6 ve Adobe PostScript yazıcı dilleri için sunduğu destek sayesinde BT ağlarına entegrasyon kolayca gerçekleştirilir. Uzak kullanıcı arabirimi, BT yöneticilerinin cihaz izleme, yönetimi, bakımı ve güncellemesi görevlerini uzaktan ve kolayca yaparak çok önemli zaman tasarrufu elde edilmesini sağlar. Canon’un e-Maintenance uzaktan bakım yönetimi platformuyla uyumluluk sayesinde MF728Cdw, bir Canon MPS veya filo ortamına sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Bir dizi enerji tasarrufu özelliği, toplam sahip olma maliyetini en aza indirgemenize ve işletmenizi sürdürülebilir kılmanıza yardımcı olur.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS MF728Cdw, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.


Otomatik çift taraflı baskı Renkli Fotokopi Çift Taraflı Otomatik Belge Besleyici

Ağ üzerinden kullanın ve paylaşın USB bağlantısı Renkli Dokunmatik Panel

+1 İsteğe Bağlı Kağıt Kaseti PCL Baskı PostScript Baskı

Ağ tarama Tarama USB anahtarına tarama

Kağıt Tasarruflu Kopyalama fonksiyon tuşu Tarama fonksiyon tuşu E-postaya veya klasöre tarama

Güvenli baskı Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Tablet ve akıllı telefona hazır

TOP