BLOG & Gossip

Dijital Teknolojiler

E-Bakım

20.06.2014 15:45:47

e-Bakım Canon  ağ cihazlarını yönetmek için gereken  zama nalıcı  işlerin çoğunu otomatikleştirerek daha acil işlerinize  odaklanabilmeniz  için size zaman kazandırır.

 

Artık Canon  cihazlarınızın bakımını yapmak için daha etkili  bir yöntem var. e-Bakım ağ  cihazlarını yönetmek için gereken zaman  alıcı  işlerin çoğunu otomatikleştirir. Daha acilişlerinize odaklanabilmeniz  için  size zaman kazandırır.

 

İdari işlere harcadığınız zamanı çaba sarf etmeden  azaltın

Sayaç okumalarını her ay kaydetmek ya da daha sonra  enine boyuna karşılaştırılması gereken tahminler kullanmak yerine e-Bakım bu  işlemisizin için otomatikleştirir. En katı güvenlik protokollerine bile uyan  e-Bakım,  herhangi bir yöneticinin dahil olmasına gerek kalmadan ilgili bilgiyi  Internet aracılığıyla doğrudan servis sağlayıcınıza iletir.

Dünyanın en önemli Fotokopi markasının; bazı fotokopi modellerinde çok ilginç bir problem ortaya çıktı. Ofislerde fotokopi cihazlarını kullanan çalışanlar, cihazların fotokopisi alınan belgelerdeki bazı rakamları "kendi kafasına göre" değiştirdiğini fark etti. Örneğin, belgede yer alan "54,60" biçimli bir sayının "54,80" olarak kopyalandığını fark ettiler. 

Alman Bilgisayar Bilim adamı David KRİESEL’ in detaylıca yapılan araştırmadasında, cihazın bazı 6 rakamlarını, kendi kafasına göre8'e çevirdiğini fark etti. Markanın bir çok modellerinde çıkan bu problem yüzünden, fotokopisi alınan pek çok belgenin çöpe gittiği kaydedildi.

kiralık fotokopi makinesi

Kiralama sistemi, kiralık fotokopi makinesi diğer satın alma araçlarını (çek,senet, kredi kartı, banka kredisi v.b.) devre dışı bırakabilen, tek bir hizmetsözleşmesi ile faydalanacağınız bir sistemdir.

Kiralık fotokopi makinesi  Sistem, bütçenizde herhangi bir revizyonihtiyacı duymadan beklentilerinizin tamamına cevap verecek cihazlara (Fotokopi, yazıcı, faks, tarayıcı vb) istediğiniz anda sahipolma imkanı tanır.

Kiralık fotokopi makinesi   Klasik sistemde karşınıza çıkabilecek tümsorunları ve riskleri kiralama sistemi içinde yer alan "Kopya BaşıAnlaşma" sistemi ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Gartner 2012 senesi çok fonksiyonlu sistemler ve yazıcılar raporunun sihirli kadranını yayınladı ve Canon ‘ u liderler arasında konumlandırdı.

Gartner Magic Quadrant raporlarını tüm Sektör çalışanları bilirler. Sektördeki neredeyse bütün satışçıların ve teknik kişilerin sürekli referans gösterdikleri ilginç (ve tabii gerçekten faydalı ve gerçekçi) raporlardır.

Gartner araştırma şirketi, sektörün herhangi bir alt sektörünü tarıyor ve o alandaki markaların güçlerini ortaya koyan bir grafik yayınlıyor. Bu grafikte dört bölüm var ve bunlar Gartner’in açıklamalarına göre şu anlamlara geliyor: Challengers: Bugün iyi yönetilen ve sektörün büyük bir kısmını domine etme potansiyeli olan ancak sektörün yönünü ve gidişatını iyi analiz edebildiğini gösteremeyen şirketler. Leaders: Vizyonlarına göre iyi yönetilen ve sektörün geleceğine göre iyi konumlanmış şirketler.

 

TOP