Canon imageRUNNER ADVANCE 6265i

Zorlu ortamlar için hızlı ve verimli siyah beyaz çıktı sunan bu akıllı ve çok işlevli ürün, belge iş akışlarınızı geliştirir, gizli bilgilerinizi korur ve çevre üzerindeki etkisini azaltır.

  • Dakikada 65 sayfaya kadar verimli ve güvenilir çıktı
  • Özelleştirilebilir 21,3 cm renkli SVGA dokunmatik panel
  • 7.700 adede kadar kağıt kapasitesi
  • Hızlı yakalama ve sorunsuz entegrasyon yetenekleri
  • Gelişmiş sonlandırma ve güvenlik seçenekleri
  • Enerji verimliliğinde lider

Verimli iletişim

iR-ADV 6265i, sağlam tasarımı, yüksek çıktı hızları ve 7.700 adede kadar kağıt kapasitesi sayesinde yoğun ofislerin iş yüklerini güvenilir bir şekilde işler. Esnek ortam kullanımı çeşitli sonlandırma ve yazılım seçenekleriyle birleşerek, belge yayınını hızlı ve verimli bir görev haline getirir. Otomatik zımbalama, belge yerleştirme, delik açma, kitapçık yazdırma ve ayrıca C/Z katlama işlevlerinin tümü gerçekleştirilebilir.

Güçlü yakalama yetenekleri, 200 ipm'ye varan hızlarda belgelerin tek geçişte çift taraflı hızlı tarama yoluyla zamandan tasarruf sağlar. Belgeler, Araştırılabilir PDF ve Office Open XML (PowerPoint) gibi çeşitli formatlara dönüştürülebilir; bunun yanı sıra takip edilebilir, güvenli kılınabilir, imzalanabilir, arşivlenebilir ve çeşitli hedeflere gönderilebilir.

Rakipsiz kullanıcı deneyimi

Geniş 21,3 cm dokunmatik ekran, sezgisel menüler ve akıllı kullanıcı kimliği doğrulama işlevi, eşsiz bir kişiselleştirilmiş deneyim ve zahmetsiz çalışma imkanı sağlar. Kullanıcılar, her gün gerçekleştirdikleri görevleri kısayol düğmelere kaydederek bu görevlere kolayca erişebilirler.

Bilgilerinizin güvenliğini sağlayın

Bilgileriniz güvenli yazdırma, kullanıcı erişiminin ve haklarının denetimi, etkinlik raporunun yanı sıra sabit disk sürücüsündeki işleri güvenli bir şekilde silme özelliği gibi çeşitli standart özelliklerle korunur. Ek güvenlik seçenekleri; baskıların, kopyaların, taramaların ve faksların Veri Kaybını Önleme aracılığıyla güvenlik açıklarını takip etme veya engelleme yeteneği gibi endüstri lideri özelliklerin yanı sıra en üst düzeylerde uyumluluk olanağı sunar.

Verimli entegrasyon ve yönetim

Güçlü MEAP platformuyla birlikte endüstri standartlarının desteklenmesi; BT ortamları, belge iş akışları ve yönetim çözümlerinin yanı sıra Google Drive gibi bulut tabanlı hizmetlerde sorunsuz entegrasyon imkanı verir. Aygıt yönetimi araçları, ayrı ayrı veya geniş bir filonun bir parçası olarak aygıtınızı merkezi ve verimli bir şekilde yapılandırabilmenizi, yönetebilmenizi ve yükseltebilmenizi; bunların yanı sıra, önleyici ve verimli bakım için izleyebilmenizi, raporlayabilmenizi ve tanılayabilmenizi sağlar. Canon’un uniFLOW yazılımı; maliyet merkezi seçimi, baskı işi yeniden yönlendirme, ve ayrıntılı raporlama özellikleriyle daha fazla verimlilikler sunar.

Çevreye saygılı

Bu ENERGY STAR® onaylı aygıt, sınıfının en düşük TEC* değerlerinden birini sunar ve uyku modunda 1W kadar düşük enerji tüketir. Bir enerji tasarrufu tuşu ile günlük ve haftalık kapanma için yerleşik zamanlayıcılar enerji tüketimini daha da azaltır. Aygıt, ayrıca mümkün olan yerlerde biyoplastikler ve geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

  • * Tipik Elektrik Tüketimi - Metodoloji, ENERGY STAR (www.eu-energystar.org) tarafından tanımlanmıştır
TOP