Canon imageRUNNER ADVANCE c5051i

imageRUNNER ADVANCE C5051i, üstün değer ve benzersiz iletişim talep eden işletmeler için kompakt bir belge çözümüdür.

  • Dakikada 51 sayfa hızında verimli renkli ve siyah beyaz baskı
  • Sezgisel kullanıcı arabirimi
  • Yazdırma, Fotokopi, Tarama ve Faks sunan çok işlevli cihaz
  • Dahili sonlandırma yapılandırmasıyla alan tasarrufu
  • Mükemmel baskı kalitesi
  • Güçlü belge işbirliği

Çığır açan yeni Advance serisinin parçası olan imageRUNNER ADVANCE C5051, belge yaşam döngüsünün her bir aşamasını tamamlamak için tasarlanan, tam olarak tümleşik ve aynı zamanda güvenlik ve çevreyle ilgili hedeflerinizi destekleyen bir belge yönetim çözümüdür. Yazdırma, fotokopi, tarama ve faks yetenekleri ile yer tasarrufu sağlayan dahili bir sonlandırıcı sunan kompakt tasarım, popüler bir seçenektir.

Kullanımı kolay ve özelleştirilebilir

C5051i'de, kullanımı hiç olmadığı kadar kolaylaştıran kullanıcı dostu simgeler içeren, eğilebilir yüksek çözünürlüklü 8,4 inç büyük SVGA renkli ekran bulunur. Kullanıcılar ekrandaki tuş sayısını ve hatta her ofis ortamına uyum sağlayan 8 farklı arka plan seçeneğiyle ekran duvar kağıdını bile ayarlayabilir. Karmaşık ve sık gerçekleştirilen görevler, sadece kişisel iş akışlarını ayarlayarak, tek tuşla yapılabilen işlemlere dönüştürülebilir.

Verimli, yüksek kaliteli baskı

C5051i, düşünülebilecek en yüksek netlikli ve en canlı renkli baskıları sunar. İster renkli, isterseniz siyah beyaz yazdırma yapıyor olun, cihaz dakikada 51 sayfa çıkış sağlar. Kapsamlı ortam uyumluluğu ve bir dizi güçlü sonlandırma seçeneği, iletişiminizi geliştirmek için sonsuz sayıda yol bulunmasını sağlar.

Etkin işbirliği ve dönüşüm

Dakikada 100 görüntüye kadar tarama hızları kullanıcıların e-posta, ftp ve ortak klasör gibi birçok yöne hızlı ve kolay bir şekilde tarama yapabilmesini sağlar. Ya da, alternatif olarak, Microsoft SharePoint™ gibi arka ofis sistemleriyle tümleştirilebilir. PDF, PDFa1b, OOXML ve aranabilir ve kompakt PDF gibi esnek dosya biçimleri desteği, belge kullanım olanaklarını geliştirerek üretkenliği artırır. Ayrıca, Adobe Reader Extensions PDF yeteneği, kağıda dayalı yavaş iş akışlarının kullanılmasına göre çok daha etkili olacak şekilde, taranan belgelere Adobe Reader işlevselliğiyle kolayca açıklama eklenmesine ve belgelerin incelenmesine olanak sağlar.

Verimli ve güvenli

Bir dizi araç, örneğin aygıt erişimini belirli işlevlerle kısıtlayarak maliyet denetimlerini sıkılaştırmanıza olanak tanır. Ayrıca güvenli filigran, HDD kaldırma, veri şifreleme ve aygıt kimlik doğrulama gibi çok çeşitli özellikler yaşam döngüleri boyunca belgeleri korumaya yardımcı olur.

Çığır açan çevre dostu yapı

imageRUNNER ADVANCE Serisi'nde, dünyada ilk kez yüksek kaliteli yangın geciktirici biyoplastik kullanılmıştır ve enerji tüketimindeki azalmayla birlikte Energy Star ve RoHS gibi çevre standartlarını karşılar. Çift taraflı baskı özelliği, kağıt tüketimini azaltır.

TOP