Leasing

Gelişmiş özellikli fotokopi makinelerinin tedariki çoğu zaman likidite eksikliğinden dolayı gerçekleşememektedir. Günümüzün teknolojisini kullanmanın önündeki sermaye problemini, firmalara tanıdığımız leasing çözümüyle aşmayı amaç edindik.

Fotokopide leasing, uzun vadeli ve düşük taksit miktarlı olarak tercih edilebilmektedir. Kopitek, leasing faaliyetini bankaya tabi olmadan yürütmektedir; bu nedenle, leasing makinenizin seçimini yaparken belirli prosedürlere ve dosya masraflarına ihtiyaç duymaz.

Cihazınızın periyodik bakımlarını biz takip eder ve ücretsiz gerçekleştiririz. Cihazınız arıza yaptığında tüm tamirlerini biz takip eder ve cihazınızı size sorunsuz çalışır bir şekilde teslim ederiz.

Bakım ve servis süresinin uzaması durumunda, aynı sınıf bir cihaz müşterinin kullanımına sunulur ve müşterilerin cihazsız kalmasına izin verilmez. Bu hizmetle ilgili ekstra ücret talep edilmez.

Size ve işinize uygun cihaz portföyünü belirleyerek baskı giderlerinizden tasarruf etmenizi sağlarız.

Sahip olduğunuz cihazların ekonomik ömrü dolduğunda, bunları elden çıkartmak, değerinden satabilmek zorlu bir süreçtir; cihazlarınızı kiraladığınızda ise bu sizin için bir külfet olmaktan çıkar. Kira döneminin sonunda eski fotokopi makinelerinizi verir, yenilerini teslim alırsınız.

Uzun süreli dostluklar

Bizim kiralama modelimiz, bir kerelik değil, uzun vadeli dostluklar oluşturmak üzerine kuruludur. Sizlerden gelen her tür geri dönüş bizim için değerlidir.

Sizin memnuniyetiniz için öneri ve şikayetlerinizi sürekli olarak kayıt altına alır, performansımızı arttırmak için çalışır ve size sürekli yenilikler sunarız. Kira süreci bitmeden önce, bir sonraki birlikteliğimizin planlanması için sizinle irtibata geçeriz. Böylece işinizin kesintisiz devam etmesini sağlarız; çünkü bizim için önemli olan kısa vadeli çıkarlar değildir, uzun vadeli dostluklar kurmaktır.

 TOP