Canon Fotokopi Makinesi-Kiralık Fotokopi makinesi

Canon ile E-Bakım

8, Haziran 2018 Yazan
bazi-fokotopi-makineleri

e-Bakım Canon ağ cihazlarını yönetmek için gereken zaman alıcı işlerin çoğunu otomatikleştirerek daha acil işlerinize odaklanabilmeniz için size zaman kazandırır.

Artık Canon cihazlarınızın bakımını yapmak için daha etkili bir yöntem var. e-Bakım ağ cihazlarını yönetmek için gereken zaman alıcı işlerin çoğunu otomatikleştirir. Daha acilişlerinize odaklanabilmeniz için size zaman kazandırır.

bazi-fokotopi-makineleri

Dünyanın en önemli Fotokopi markasının; bazı fotokopi modellerinde çok ilginç bir problem ortaya çıktı. Ofislerde fotokopi cihazlarını kullanan çalışanlar, cihazların fotokopisi alınan belgelerdeki bazı rakamları "kendi kafasına göre" değiştirdiğini fark etti. Örneğin, belgede yer alan "54,60" biçimli bir sayının "54,80" olarak kopyalandığını fark ettiler.

Alman Bilgisayar Bilim adamı David KRİESEL’ in detaylıca yapılan araştırmadasında, cihazın bazı 6 rakamlarını, kendi kafasına göre 8'e çevirdiğini fark etti. Markanın bir çok modellerinde çıkan bu problem yüzünden, fotokopisi alınan pek çok belgenin çöpe gittiği kaydedildi.

Uniquely productize

Kiralık fotokopi makinesi

Kiralama sistemi, kiralık fotokopi makinesi diğer satın alma araçlarını (çek,senet, kredi kartı, banka kredisi v.b.) devre dışı bırakabilen, tek bir hizmetsözleşmesi ile faydalanacağınız bir sistemdir.

Kiralık fotokopi makinesi Sistem, bütçenizde herhangi bir revizyon ihtiyacı duymadan beklentilerinizin tamamına cevap verecek cihazlara (Fotokopi, yazıcı, faks, tarayıcı vb) istediğiniz anda sahipolma imkanı tanır.

Kiralık fotokopi makinesi Klasik sistemde karşınıza çıkabilecek tüm sorunları ve riskleri kiralama sistemi içinde yer alan "Kopya Başı Anlaşma" sistemi ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Canonun-dünya-capında-çok-fonksiyonlu-sistemleri

Gartner 2012 senesi çok fonksiyonlu sistemler ve yazıcılar raporunun sihirli kadranını yayınladı ve Canon‘u liderler arasında konumlandırdı.

Gartner Magic Quadrant raporlarını tüm Sektör çalışanları bilirler. Sektördeki neredeyse bütün satışçıların ve teknik kişilerin sürekli referans gösterdikleri ilginç (ve tabii gerçekten faydalı ve gerçekçi) raporlardır.

Gartner araştırma şirketi, sektörün herhangi bir alt sektörünü tarıyor ve o alandaki markaların güçlerini ortaya koyan bir grafik yayınlıyor.

Bu grafikte dört bölüm var ve bunlar Gartner’in açıklamalarına göre şu anlamlara geliyor: Challengers: Bugün iyi yönetilen ve sektörün büyük bir kısmını domine etme potansiyeli olan ancak sektörün yönünü ve gidişatını iyi analiz edebildiğini gösteremeyen şirketler. Leaders: Vizyonlarına göre iyi yönetilen ve sektörün geleceğine göre iyi konumlanmış şirketler.