Teknik Servis

Akıllı Servis Hizmetimiz

Kopitek olarak ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir anlayışa sahip,kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmetini sunmayı amaçlıyoruz.

Kopitek servisi merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli ,konusunda uzman teknikerler ile özel software programı sayesinde online takip edilerek 7/24 saat servis hizmeti vermektedir.

Kopitek servis teknikerleri; işe alım sürecinde aranan niteliklere uygun olan adaylar yazılı ve sözlü sınavlara davet edilip bu sınavları başarı ile geçen adaylar 3 ay süresince uzman eğitmenler tarafından teorik ve pratik teknik eğitimlere tabi tutulurlar. Eğitim döneminde ve sonunda yapılan sınavları başarı ile tamamlayan adaylar servis teknikeri olarak göreve başlar.

Kopitek servis teknikerleri 6 ayda bir teknik eğitimler alarak ,yıl genelinde bilgilerin taze kalması sağlanır.

Yetkisiz Servisin Sizi Mağdur Etmesine İzin Vermeyiniz.

Değerli Canon Müşterilerimiz ;

Kopitek olarak sürekli müşteri memnuniyetini hedefleyip, sizlerin konforunu ve iş güvenliğinizi ön planda tutarak, servis hizmetlerimizi uzman eğitmenler tarafından eğitilmiş, kendi bünyemizdeki servis teknikerlerimiz, mobil servis ağımız ile hızlı ve kaliteli bir şekilde sunmaktayız.

Canon cihazlarına hizmet veren servisimize ulaşmak için kopitek Çağrı Merkezini 441 0 444 erişim numaramızı aramanız yeterlidir.

Sizlerden gelen şikayetler ve incelemelerimiz sonucu, son dönemlerde Canon marka ve logosunu kullanarak hizmet vermeye çalışan yetkisiz servisler olduğunu,internet ve yazılı broşürler kanalı ile sizlere ulaşmaya çalıştıklarını,orjinal olmayan yedek parça ücretleri ve gizli fahiş servis ücretleri ile bir çok müşterimizin yetkisiz servisler tarafından mağdur edildiklerini öğrenmiş bulunmaktayız. garanti süresi içinde yetkisiz servisler tarafından yapılan müdahaleler, mevzuat gereği garanti dışı addedilip müşterilerimizin mağdur olmasına sebebiyet vermektedir.

 

TOP