UnifFlow Nedir

Uniflow nedir?

Uniflow firmaların yazdırma ve kopyalama masraflarını kontrol altına almak, çıktı güvenliğini sağlamak ve çıktı görevlerini çeşitlendirmek amacıyla üretilmiş, dünyada lider bir yazılımdır. Firmalara fotokopi makineleri üzerinde tam hâkimiyet sağlar, kullanıcı bazlı izin ve kısıtlamalarla güvenliği maksimize eder. Secure print özelliği sayesinde yanlışlıkla alınan çıktıların ya da karışan çıktıların önüne geçer. Yazdırmak istediğiniz belgeleri Uniflow’a mail attığınızı ardından istediğiniz yazıcı ya da fotokopi makinesinden çıktı alabileceğinizi hayal edin. Mobil print özelliği sizlere bu ve bunun gibi bir çok imkan sunmak için tasarlandı. Yine mobil print sayesinde telefonunuzdan, tablet pc nizden çıktı alabilirsiniz.

Therefore Nedir

Aradığınız bilgilere anında ulaşın.

Günümüzde bilgi işinizdeki en değerli şey. Aradığınız bir bilgiye ulaşmak için saatlerce zaman harcamak çok can sıkıcı değil mi? Therefore sizi bu sıkıntıdan kurtaracak, kullanımı kolay bir depolama ve veri görüntüleme sistemidir. Elektronik ortamda çalışan, web üzerinden de erişim sağlayabileceğiniz, kullanım kolaylığı dolayısıyla minimum eğitim ile tüm çalışanlarınızın rahatlıkla kullanabileceği elektronik arşivlerinizdir. Therefore bir çok formatı tanır ve dosyalar. Therefore Anywhere sayesinde kullanıcılar Therefore sunucusuna bağlı olmasalar bile istediği belgeleri görüntüleyip değiştirebilirler. Therefore sunucusuna tekrar bağlandıklarında senkronize işlemi gerçekleşir.

iw360 Nedir

Yalnızca birkaç dakikada profesyonel belgeler oluşturun.

İw360 çok fonksiyonlu yazıcılarınızda yapabileceklerinizi optimize etmek için üretilmiştir. Yazdırdığınız belgelerin Aranabilir PDF’ini oluşturarak daha sonradan bu belge içinde arama yapabilmenizi ve tekrardan kullanabilmenizi sağlar. Minimum enerji harcayarak profesyonel kalitede belge elde etmenizi sağlar. iW360 sayesinde yalnızca bir düğmeye basarak hızlı ve kolay bir şekilde profesyonel kalitede belge oluşturabilirsiniz. Artık çeşitli kaynaklarda bulunan verileri aramak ve bunları elinizle düzenlemek veya mevcut belge formatına sığdırmak üzere yeniden biçimlendirmek için zaman harcamak zorunda değilsiniz. Artık ihtiyacınız olan bilgiyi yalnızca taramanız yeterli, format kontrol altında.

TOP