Geri Dönüşüm

Çevre koruması günümüzün önemli konularından biridir ve işletmeler de bu konuda sorumluluklarını yerine getirmek için çeşitli adımlar atmaktadır. Fotokopi cihazları gibi ofis ekipmanları, günlük iş süreçlerinde sıkça kullanılan araçlardır ve bu cihazlarda kullanılan sarf malzemelerin geri dönüşümü, çevresel etkileri azaltma açısından büyük bir öneme sahiptir.

Toner kartuşları ve mürekkep kartuşları, genellikle plastik malzemelerden üretilir. Bu kartuşlar kullanıldıktan sonra geri dönüşüm sürecine tabi tutularak yeniden kullanılabilir hale getirilir. Geri dönüştürülmüş kartuşlar, yeni kartuşların üretilmesinde kullanılan ham madde ihtiyacını azaltır ve çevresel etkileri minimize eder.

Bizler de Canon sarf malzemelerinin geri dönüşümüne katkıda bulunmak amacıyla geri dönüşüm için vereceğiniz gereçleri adresinizden teslim alıp yasal yetkiyle yetkilendirilmiş geri dönüşüm tesislerine gönderiyoruz.

Bu gereçlerin ağırlığı, teslim alınacağı adres, ilgili kişi ve telefon numarası bilgilerini cevre@kopitek.com.tr e-posta adresine iletmeniz yeterlidir.

Bu gereçlerin sizlerden teslim alınması ve ilgili yerlere iletilmesi, tarafımızdan planlanacaktır. Kopitek, bu uygulama dışında yapacağınız bir atık gönderiminin sorumluluğunu kabul etmemektedir.

Fotokopi cihazlarında kullanılan sarf malzemelerin geri dönüşümüyle ilgili daha fazla bilgi almak ve ya geri dönüşüm sürecine katkıda bulunmak isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Çevreye duyarlılık konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Yardım ve Destek
Sorularınızı yanıtlamak, sorunlarınızı çözmek ve bir ürününüzün onarılması gerekiyorsa sizi yönlendirmek için buradayız.
Bize Ulaşın
https://kopitek.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/world-dot-map-gray-320x156-1.png
İstanbul: Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi, Sülün Sokak, No:8 Kopitek İş Merkezi Maltepe
Takip Edin
Aşağıdaki sosyal medya adreslerinden bizi takip edebilir ve aklınıza takılan tüm soruları iletebilirsiniz.