Leasing

Leasing modelimiz, işletmelerin en son teknolojiye sahip fotokopi makinelerine erişim sağlamasını kolaylaştırırken sermaye sorununu çözmeyi amaçlar. Artık yüksek maliyetli satın alma işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmadan, gelişmiş özelliklere sahip makineleri kullanabilirsiniz.

Fotokopide leasing, uzun vadeli ve düşük taksit miktarlı olarak tercih edilebilmektedir. Kopitek, leasing faaliyetini bankaya tabi olmadan yürütmektedir; bu nedenle, leasing makinenizin seçimini yaparken belirli prosedürlere ve dosya masraflarına ihtiyaç duymaz.

Cihazınızın periyodik bakımlarını biz takip eder ve ücretsiz gerçekleştiririz. Cihazınız arıza yaptığında tüm tamirlerini biz takip eder ve cihazınızı size sorunsuz çalışır bir şekilde teslim ederiz.

Bakım ve servis süresinin uzaması durumunda, aynı sınıf bir cihaz müşterinin kullanımına sunulur ve müşterilerin cihazsız kalmasına izin verilmez. Bu hizmetle ilgili ekstra ücret talep edilmez.

Size ve işinize uygun cihaz portföyünü belirleyerek baskı giderlerinizden tasarruf etmenizi sağlarız.

Sahip olduğunuz cihazların ekonomik ömrü dolduğunda, bunları elden çıkartmak, değerinden satabilmek zorlu bir süreçtir; cihazlarınızı kiraladığınızda ise bu sizin için bir külfet olmaktan çıkar. Kira döneminin sonunda eski fotokopi makinelerinizi verir, yenilerini teslim alırsınız.

Uzun vadeli iş birlikleri kurmak için buradayız.

Kiralama modelimiz, tek seferlik değil, uzun vadeli iş birlikleri oluşturmayı hedefler. Müşterilerimizden gelen her türlü geri bildirim bizim için değerlidir.

Öneri ve şikayetlerinizi sürekli olarak kaydederek performansımızı artırmak için çalışır ve size sürekli olarak yenilikler sunarız. Kira süreci tamamlanmadan önce bir sonraki birlikteliğimizin planlanması için sizinle iletişime geçeriz. Böylece işinizin kesintisiz devam etmesini sağlarız. Çünkü bizim için kısa vadeli çıkarlar değil, uzun vadeli iş birlikleri kurmak önemlidir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Yardım ve Destek
Sorularınızı yanıtlamak, sorunlarınızı çözmek ve bir ürününüzün onarılması gerekiyorsa sizi yönlendirmek için buradayız.
Bize Ulaşın
https://kopitek.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/world-dot-map-gray-320x156-1.png
İstanbul: Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi, Sülün Sokak, No:8 Kopitek İş Merkezi Maltepe
Takip Edin
Aşağıdaki sosyal medya adreslerinden bizi takip edebilir ve aklınıza takılan tüm soruları iletebilirsiniz.