Yazılım Destek

Alanında uzman ekibimiz ve yenilikçi çözümlerimizle işletmenizin verimliliğini artırmak, iş süreçlerini optimize etmek, cihazlarınızın sorunsuz çalışmasını ve maksimum performansını sağlamak için uzaktan izleme, bakım ve hızlı teknik destek sunuyoruz.

Firmanızın yapısına göre özelleştirilen ve geliştirilen yazılım çözümlerimiz ile baskı cihazlarınızın gerçek zamanlı çalışma durumunu izler ve anlık bildirimlerle sorunları hızlıca tespit edebilirsiniz. Sarf malzeme seviyelerini anlık olarak kontrol edip, zamanında  sipariş vererek cihazlarınızın kesintisiz ve maksimum performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Teknik destek ekibimiz, bir arıza durumunda cihazlarınıza uzaktan erişim sağlayarak sorunları hızlı bir şekilde teşhis eder ve çözüm sağlar. Bu da iş sürekliliğinizi artırırken, cihazlarınızın sürekli olarak kullanılabilir olmasını sağlar. Ayrıca, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayarak, bakım ve onarım süreçlerinizi optimize ederek işletmenizin verimliliğini artırıyoruz.

Sistemdeki bütün cihazların aylık veya yıllık olarak makine bazlı ya da kullanıcı bazlı olarak kullanım detaylarını raporlayarak tüm baskı maliyetlerinizi de kontrol altına alabilirsiniz.

Yazılım Destek hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek ve işletmenizin ihtiyaçlarına özelleştirilmiş çözümler bulmak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz, size en uygun yazılım destek stratejisini sunmak için her zaman hazırdır.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Yardım ve Destek
Sorularınızı yanıtlamak, sorunlarınızı çözmek ve bir ürününüzün onarılması gerekiyorsa sizi yönlendirmek için buradayız.
Bize Ulaşın
https://kopitek.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/world-dot-map-gray-320x156-1.png
İstanbul: Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi, Sülün Sokak, No:8 Kopitek İş Merkezi Maltepe
Takip Edin
Aşağıdaki sosyal medya adreslerinden bizi takip edebilir ve aklınıza takılan tüm soruları iletebilirsiniz.