Teknik Servis

Kopitek olarak maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahibiz. Mobil servis ağımızı kullanarak müşterilerimize en kaliteli ve hızlı servis hizmetini sunmayı amaçlıyoruz.

Servis merkezimiz, bilgisayar kontrollü özel eğitimli ve konusunda uzman teknikerler tarafından 7/24 saat online olarak takip edilen özel bir yazılım programıyla hizmet vermektedir.

Kopitek servis teknikerleri, işe alım sürecinde belirlediğimiz niteliklere uygun olan adayları seçmek için yazılı ve sözlü sınavlara tabi tutulur. Bu sınavları başarıyla geçen adaylar, 3 aylık bir süre boyunca uzman eğitmenler tarafından teorik ve pratik teknik eğitimler alırlar. Eğitim sürecinin başında ve sonunda yapılan sınavları başarıyla tamamlayan adaylar, servis teknikeri olarak göreve başlarlar.

Kopitek servis teknikerleri, bilgilerinin taze kalması için her 6 ayda bir teknik eğitimlere katılırlar. Böylelikle yıl boyunca güncel bilgilere sahip olurlar ve en iyi hizmeti sunmak için kendilerini sürekli geliştirirler.

Yetkisiz servislerin sizi mağdur etmesine izin vermeyin!

Kopitek olarak sürekli müşteri memnuniyetini hedefleyip sizlerin konforunu ve iş güvenliğinizi ön planda tutarak, servis hizmetlerimizi uzman eğitmenler tarafından eğitilmiş kendi bünyemizdeki servis teknikerlerimiz ve mobil servis ağımız ile hızlı ve kaliteli bir şekilde sunmaktayız.

Canon cihazlarına hizmet veren yetkili servisimize ulaşmak için Kopitek Çağrı Merkezi’nin 441 0 444 erişim numarasını aramanız yeterlidir.

Son zamanlarda, sizlerden gelen şikayetler ve yaptığımız incelemeler sonucunda, Canon marka ve logosunu kullanarak hizmet vermeye çalışan yetkisiz servislerin olduğunu tespit ettik.

Bu yetkisiz servisler, internet ve yazılı broşürler aracılığıyla sizlere ulaşmaya çalışarak orijinal olmayan yedek parçalarla yüksek ücretler talep etmekte ve gizli fahiş servis ücretleriyle birçok müşterimizi mağdur etmektedir.

Ayrıca, garanti süresi içinde yetkisiz servisler tarafından yapılan müdahaleler, mevzuat gereği garanti dışı kabul edilmekte ve müşterilerimizin mağduriyet yaşamasına neden olmaktadır.

Bu nedenle, güvenli ve kaliteli hizmet almanız için orijinal ekipman ve uzman teknikerlerimizle çalışmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Kopitek olarak sizlere en iyi servis deneyimini yaşatmayı amaçlıyoruz ve her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Yardım ve Destek
Sorularınızı yanıtlamak, sorunlarınızı çözmek ve bir ürününüzün onarılması gerekiyorsa sizi yönlendirmek için buradayız.
Bize Ulaşın
https://kopitek.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/world-dot-map-gray-320x156-1.png
İstanbul: Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi, Sülün Sokak, No:8 Kopitek İş Merkezi Maltepe
Takip Edin
Aşağıdaki sosyal medya adreslerinden bizi takip edebilir ve aklınıza takılan tüm soruları iletebilirsiniz.